Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Освітній Форум 2016. Київ-Харків-Львів

Березень 2, 2016 @ 10:00 am:Березень 3, 2016 @ 7:00 pm

Освітній форум, Київ, Харків, Львів
Share

Громадянська Платформа Нова Країна, Міжнародний освітній фестиваль «INSIGHT» та Тимчасова комісія Верховної Ради з питань майбутнього

ЗАПРОШУЮТЬ представників усіх сторін освітнього процесу: вчителів, батьків, керівників освітніх закладів,  представників державних структур та експертів у галузі освіти, на ОСВІТНІЙ ФОРУМ 2016, що проходитиме 2-3 березня в Києві, Харкові та Львові.

Основна мета Форуму – активізувати співпрацю між суспільством, професійною спільнотою та державою заради впровадження ефективних змін в українській системі освіти.

Форум має започаткувати справжній суспільний діалог та визначити цілі, принципи та засоби швидкої та успішної модернізації освітньої сфери України.

Час і місце проведення Форуму:

Київ
2 березня
10.00-19.00
Адреса: Київ, бульвар Л. Українки, 23Б

Харків
2 березня
10.00-19.00
Адреса: Харьків, пр. Леніна, 14

Львів
3 березня
18.00-21.00
Місце уточнюється

Для участі у Форумі, будь-ласка, зареєструйтесь та зробіть організаційний внесок (у розмірі 99 гривень).

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА

Додаткові запитання направляйте координатору Громадянської Платформи Нова Країна Ірині Матченко: irina.matchenko@gmail.com

Share

Деталі

Початок:
Березень 2, 2016 @ 10:00 am
Закінчення:
Березень 3, 2016 @ 7:00 pm
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Організатор

Нова Країна
Сайт:
http://novakraina.org/

Місце проведення

Київ, Харків, Львів
Ukraine + Google Map

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+