Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

ЯК ДОНЕСТИ СВОЮ ДУМКУ

Березень 17, 2015 @ 7:00 am:10:00 pm

190грн
Share

КОМУНІКАЦІЇ У КОМАНДІ, ІЗ ЗАМОВНИКАМИ ТА ПАРТНЕРАМИ

Продовження тренінгу “Чому провалюються проекти”.

Цього разу розглянемо питання про те, як знайти спільну мову і краще організувати систему комунікацій між замовником, виконавцем, партнерами, всередині команди. Виходимо “за межі” традиційних методологій, які добре працюють і розв’язують певні проблеми, але у практичній роботі завжди залишаються питання.

На цьому тренінгу ми шукаємо відповіді на ці питання через практичні вправи з командної роботи, які добре зарекомендували себе у різних командах по всьому світу. Ця практична орієнтація дозволяє виділити з багатьох сторін і деталей певного типу взаємодії саме ті, що є важливими для учасників. Тому жоден практичний тренінг у точності не повторює інший.

Зокрема, на останньому тренінгу з’явилися такі питання, як: наскільки часто можна “турбувати” замовника запитаннями щодо зворотнього зв’язку? Як мотивувати членів команди (особливо — волонтерської, але — не тільки)? Як зробити так, щоб учасники команди відчували, що їхня праця “оцінена”?

І нарешті, ми пропонуємо учасникам розглянути свої власні ситуації, пов’язані з труднощами комунікацій у команді або команди з зовнішнім світом — які ви хотіли б вирішити. Одну з цих ситуацій ми оберемо і “програємо” на тренінгу.

Запрошуємо менеджерів, HR’ів, бізнес-аналітиків, продавців, pre-sale спеціалістів — всіх, для кого взаєморозуміння і комунікації є важливими в їхній роботі.

Про Софію Чілінгарову: фахівець з 10-річним досвідом управління проектами і командами в галузі IT, крос-дисциплінарними дослідницькими проектами, громадськими проектами. Має багатий досвід координування роботи декілька команд і фахівців різних галузей в одній компанії або в одному проекті. Крім математичної освіти, також вивчала соціальну психологію, індивідуальну психологію стосовно різних типів особистостей і їх взаємодії. Завжди з інтересом спостерігає за тим, як співпрацюють і спілкуються фахівці і партнери з різних галузей і фахових областей, і готова ділитися цими знаннями.

Дата та час: 17 березня, вівторок, 19.00 – 22.00

Адреса: вулиця Героїв Небесної Сотні, 22/7 (колишня вул. Інститутська), хол Maidan Press Center, вхід з боку Шовковичної, під’їзд №5.

ВАРТІСТЬ: 190 грн.

Форма реєстрации:

Iм'я (обов'язково)

Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Назва та дата тренінгу (обов'язково)

Доповнення та питання

Share

Деталі

Дата:
Березень 17, 2015
Час:
7:00 am:10:00 pm
Ціна:
190грн
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,
Сайт:
http://borzhch.com.ua/

Організатор

Антоніна Юрченко

Місце проведення

MAIDAN PRESS CENTER
вул. Інститутська, 22/7
Київ, Ukraine
+ Google Map

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+