Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Благодійний поетичний вечір до дня передчасно народжених дітей

Листопад 10, 2016 @ 7:00 pm:9:00 pm

Share
10 листопада о 19.00 у медіацентрі Нової Країни відбудеться творчий вечір Andre De і Виктория Руденок. Вірші, пісні, коротка проза, зачитані в затишній атмосфері серед друзів, допоможуть зібрати кошти на підтримку проекту #Нетерплячки.

17 листопада весь світ відзначає Міжнародний день передчасно народжених дітей.

Цей день мільйони батьків і дітей вважають справжнім святом! Малюків від 450 грамів рятують і виходжують лікарі неонатологи. Такі крихітки виростають сильними, здоровими людьми. І в нашій країні, серед відомих спортсменів, художників, власників компаній та й просто яскравих особистостей – багато тих, хто дуже поспішав з’явитися на світ раніше 9 місяців.

#Нетерплячки – так їх називають сьогодні в світі. Кілька років поспіль Благодійний Фонд “Свічадо”, Українська Біржа Благодійності допомагають закуповувати дороге обладнання для того, щоб #Нетерплячки жили і радували нас!

Мета нинішнього проекту – зібрати 200 000 гривень, щоб закупити в 4 українські лікарні необхідне медичне обладнання для порятунку дітей. Допомагати важливо і потрібно, всі можливості є тут: https://ubb.org.ua/ru/project/2593/

Крім збору коштів, привернути увагу до проекту допоможуть архітектурні рішення. Саме в цей день фіолетовим кольором буде підсвічена Софія Київська, а також ТЦ Гуллівер. На екранах цього ТРЦ буде показаний ролик про проблему передчасно народжених дітей.

Андре Де – поет, бард, популяризатор активного способу життя, громадський діяч

Вікторія Руденок – директор з розвитку книжкового проекту Читайка, мама чотирьох дітей, пише вірші, коротку прозу й інші тексти

 

Share

Деталі

Дата:
Листопад 10, 2016
Час:
7:00 pm:9:00 pm

Місце проведення

МЕДІАЦЕНТР НОВА КРАЇНА
вул. Городецького,12/ 3
Київ, 01001 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
0443832997

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+