Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Фестиваль для учасників АТО. “Зустрінемось! З війни до миру!”

Вересень 24, 2016 @ 1:00 pm:8:00 pm

Share

Нова Країна та благодійний фонд “Чисте небо” запрошують на родинний фестиваль для учасників АТО та їх сімей “Зустрінемось! З війни — до миру”, що приурочений до Міжнародного дня Миру.

Фестиваль відбудеться 24 вересня 13-00 до 21-00 на території ВДНГ, павільон №17.

Мета заходу – дати можливість воїнам зустрітись і разом знайти дорогу до мирного життя.

Організатори:
Благодійний Фонд “Чисте небо”, Громадянська Платформа Нова Країна, Центри Допомоги учасникам АТО в Київській області, в м.Києві, ГО Українська асоціація інвалідів АТО, Всеукраїнський Альянс Бійців та Волонтерів АТО За підтримки КОДА, КМДА/

Цільова аудиторія:
Демобілізовані учасники АТО, воїни-добровольці, члени їх родин, члени сімей загиблих, близькі люди, волонтери (Київської області і Києва, але не виключно)

В програмі фестивалю:
Тематичний концерт
Спектакль “Молоді вітри”
Фотовиставка
Інформація партнерів (юристів, психологів, реабілітологів, партіотичного виховання)
Майстер-класи, арт-терапія, інші активності як для дітей, так і для дорослих
Обід
Велоквест

Друзі, фестиваль в більшості организовано волонтерськими зусиллями. І артисти будуть виступати безкоштовно, і фотографії автори надають чудові, і організатори, і ВДНГ, та інші партнери, і продукти на обід зібрали в області, і волонтери-аніматори будуть працювать для дітей і дорослих.
Але, як ви розумієте, все одно є витрати, за які потрібно сплатити гроші. Привезти-вивезти, надрукувати, змонтувати, прибрати, підключити електрику і воду, орендувати обладнання і ще багато чого, за що потрібно сплатити грошима.
Відтак, звертаємось до вас за допомогою.
Готівка: 5167 9856 9012 3211 (Лугова О.М.) – будь ласка, з поміткою “для фестиваля”, можна з деталізацієй, на що чи кого конкрекретно.
Безготівка: БО “Міжнародний благодійний фонд ‘Чисте небо'”
Номер рахунку 2600 9052 7435 15
МФО 300711 в ПАТ КБ “ПриватБанк”

Share

Деталі

Дата:
Вересень 24, 2016
Час:
1:00 pm:8:00 pm

Місце проведення

ВДНГ
Проспект Академіка Глушкова, 1
Київ, Ukraine
+ Google Map

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+