Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

КОНГРЕС ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ НОВА КРАЇНА. 31.03.2015

Березень 31, 2015 @ 6:30 pm:9:00 pm

Нова Країна, конгрес, Громадянська Платформа Нова Країна
Share

Запрошуємо Вас взяти участь у Конгресі Громадянської Платформи Нова Країна, який відбудеться у Києві у вівторок, 31 березня з 18:30 до 21:00 у Національному спорткомплексі «Олімпійський».

Почесними гостями на конгресі будуть Міхеїл Саакашвілі, посол ЄС Ян Томбіньський, заступник глави АП Дмитро Шимків, депутат Верховної Ради України Світлана Заліщук.

На Конгресі будуть представлені поточні проекти у різних сферах, до яких можна долучитися своїми талантами, часом і натхненням, або ж запропонувати свої власні ідеї. Цей рік має стати роком рішучих реформ, в яких вирішальну роль відіграють громадські активісти, об’єднані спільною візією Нової Країни та спільними цінностями. Податкова реформа і дерегуляція, прозорі державні закупівлі, реформа державної служби та модернізація центральних органів влади, реформа освіти та охорони здоров’я, основи нової міжнародної суб’єктності України, моніторинг успішності реформ, регіональний розвиток та освітні проекти для громадянських активістів — це лише приклади проектів, які сьогодні активно реалізують учасники Громадянської Платформи Нова Країна. Ваші здібності та енергія сьогодні потрібні країні ще більше, ніж рік тому. Запрошуємо вас долучитися.

Попередні конгреси:

26 лютого 2014:

Установчий конгрес, запуск Візійного проекту
[ спочатку був призначений на 18 лютого, але того вечора склалися особливі обставини, тож конгрес, як то кажуть, “відбувся в іншому місці та в іншому форматі” ]

17 квітня 2014:

Презентація підсумків Візійного проекту

9 липня 2014:

Зустріч з Президентом України, презентація проектів реформ

21 жовтня 2014:

Підсумки року після початку Майдану, звіт про поточні проекти, запуск нових стратегічних груп

Мета нинішнього, 5-го конгресу — презентація “історій успіху” та поточних проектів реформ, залучення волонтерів до них

Для участі у Конгресі Вам необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструватися!

Реєстрація на Конгрес Громадянської Платформи Нова Країна 31 березня
Вибачте, реєстрація на Конгрес завершена.
Компанія Google не створювала цей вміст і не підтримує його. Повідомити про порушення - Умови використання - Політика конфіденційності

(Якщо Ви вже зареєструвалися, повторно робити це не потрібно.)

Будемо раді зустрічі з Вами!

Share

Деталі

Дата:
Березень 31, 2015
Час:
6:30 pm:9:00 pm
Подія Category:
Подія Tags:
,

Організатор

Нова Країна
Сайт:
http://novakraina.org/

Місце проведення

НСК «Олімпійський»
вулиця Велика Васильківська, 55
Київ, Ukraine
+ Google Map

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+