Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Перший тренінг антикорупційного хабу «Битви за правду». OSINT-техніки та медіа-розвідка

Серпень 10, 2016 @ 5:00 pm:9:00 pm

Share

10 серпня у медіа-центрі Нової Країни відбудеться перша лекція для активістів проекту «Битва за правду», яка буде присвячена навчанню OSINT-технікам та медіа-розвідці.

Новітні технології OSINT (Open Source Intelligence – розвідка по відкритих даних) застосовуються журналістами провідних світових видань та викривачами корупції.

Протягом 4-годинного інтенсиву учасники дізнаються:
– як шукати інформацію про кандидатів у народні обранці, політиків, фізичних та юридичних осіб;
– як моніторити тендерні закупівлі;
– як досліджувати url-адреси для виявлення прихованої інформації.

Початок: 10 серпня о 17.00.

Місце зустрічі: Медіа-центр Нової Країни, вул. Станіславського, 3, 5 під’їзд.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ, реєстрація обов’язкова http://osint.academy/registration/

Ознайомитись із програмою тренінгу.

Антикорупційний центр «Битва за правду» – Всеукраїнський онлайн-центр для боротьби з корупцією, створений активістами Громадянської Платформи Нова Країна.

Практичне навчання проведе експерт з інформаційних війн та конкурентної розвідки Дмитро Золотухін, директор Інституту постінформаційного суспільства, засновник проекту Razvedka.in.ua та керівник платформи OSINT Academy.

Завдяки підтримці фонду European Endowment For Democracy понад 900 учасників у 19 містах України вже безкоштовно відвідали тренінги проекту OSINT Academy.
Отримані знання сприятимуть створенню суспільно-важливого контенту, розпізнаванню«фейків», неправдивої інформації окремих ЗМІ, тощо.

Share

Деталі

Дата:
Серпень 10, 2016
Час:
5:00 pm:9:00 pm

Місце проведення

МЕДІАЦЕНТР НОВА КРАЇНА
вул. Городецького,12/ 3
Київ, 01001 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
0443832997

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+