Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Презентація та обговорення Стратегії розвитку МСП-2020

Лютий 8, 2017 @ 7:00 pm:9:00 pm

Share

В кожній розвиненій країні малий та середній бізнес – рушійна сила, що підвищує добробут держави та сприяє збагаченню її громадян. В Україні МСП може стати «чорним лебедем», який врятує країну від економічного занепаду. Треба лише створити сприятливі умови, щоб ці перетворення стали можливими.

8 лютого 2017-го року в медіа-центрі Нової Країни відбудеться презентація проекту Стратегії розвитку МСП до 2020-го року, який наразі опублікований на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Мета зустрічі – познайомити всіх стейкхолдерів (бізнес, громадськість, держслужбовці, медіа) з проектом Стратегії, обговорити та спільно визначити, яких зауважень/змін потребує представлений проект.

Стратегію було створено ініціативною командою, до складу якої увійшли громадські експерти, проактивні підприємці та представники МЕРТ. Метою Стратегії є створення сприятливих умов для відкриття, ведення і зростання бізнесу та розкриття потенціалу МСП.

Зараз Стратегія направлена в усі ключові органи центральної виконавчої влади на погодження, зауваження та коментарі. Пропозиції до зазначеного проекту розпорядження приймаються впродовж одного місяця з дати його оприлюднення, а наступним етапом роботи над стратегією є розробка плану її впровадження. Очікується, що проект плану буде представлений на обговорення до квітня 2017 року. У плані будуть розписані конкретні кроки по кожній із 6 стратегічних цілей, вказані органи, відповідальні за виконання поставлених завдань, а також терміни та індикатори виконання, джерело фінансування.

6 cтратегічних цілей та напрями їх реалізації:

  1. *Створення умов для сприятливого нормативно-правового, інституційного та операційного середовища для МСП.
  2. *Створення сприятливих умов для оперативного доступу МСП до джерел фінансування за привабливими умовами.
  3. *Спрощення податкового адміністрування МСП.
  4. *Популяризація підприємницької культури та розвиток конкурентоспроможного людського капіталу та підприємницьких навичок.
  5. *Сприяння експорту / інтернаціоналізації МСП в контексті УА та ПВЗВТ.
  6. *Підсилення конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу МСП.

До участі запрошуються громадські експерти, підприємці, реформатори, представники влади та ЗМІ.
Реєстрація обов’язкова.

Share

Деталі

Дата:
Лютий 8, 2017
Час:
7:00 pm:9:00 pm
Подія Tags:
, , ,

Організатор

Нова Країна
Сайт:
http://novakraina.org/

Місце проведення

МЕДІАЦЕНТР НОВА КРАЇНА
вул. Городецького,12/ 3
Київ, 01001 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
0443832997

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+