Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Розірваний український простір і привид державної регіональної політики

Червень 11, 2015 @ 7:00 pm:10:00 pm

Share

Відкритий університет Майдану і Нова Країна запрошують на другу зустріч “Клубу експертів Нової Країни”.

Запрошений експерт – Ольга Мрінська, незалежний консультант-дослідник, кандидат географічних наук. У минулому – викладач географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, заступник керівника Українського офісу Міністерства міжнародного розвитку Великої Британії, науковий директор одного з найбільших аналітичних центрів Великої Британії – Інституту досліджень публічної політики Північ (Institute for Рublic Policy Research North).

Протягом останніх 15 років займається питаннями просторового розвитку і державної регіональної політики в Україні та країнах ЄС, реформою державного управління та наданням публічних послуг, розробкою і оцінкою політики у сфері економічного розвитку, конкуренції, інновацій та інвестицій.

Пані Мріньска виступить із доповіддю на тему: «Розірваний український простір і привид державної регіональної політики».

Доповідь базується на 15-річному досвіді практичної роботи у сфері розробки і впровадження політики місцевого і регіонального економічного розвитку в Україні.

Головною метою державної регіональної політики є покращення просторової єдності, конкурентоздатності та добробуту регіонів та територій – через мобілізацію їх різноманітності та унікальності та створення єдиної просторової матерії. Ключовими елементами політики є розкриття потенціалу спільнот та територій через створення інституційного середовища, яке б забезпечувало горизонтальні та вертикальні потоки інформації та досвіду між регіонами і територіями. Відсутність такого середовища призводить до фрагментації простору та можливої дезінтеграції. Події в Україні за останні рік-півтора, на жаль, є прекрасною ілюстрацією наслідків ігнорування потреби національної візії розвитку простору та дієвої політики для її реалізації.

Доповідь пропонує замислитись над причинами хронічних поразок політичних еліт та політики у сфері регіонального розвитку у їх намірах створити єдиний український простір і таким чином посилити конкурентність національної економіки та держави Україна.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації

Iм'я*

Прізвище*

Ваш email*

Номер телефону*

Додаткова інформація:

Поля позначені *) - є обов'язковими.

Кількість учасників обмежена, до 50 осіб.

До зустрічі!

Share

Деталі

Дата:
Червень 11, 2015
Час:
7:00 pm:10:00 pm
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Організатор

Антоніна Юрченко

Місце проведення

МЕДІАЦЕНТР НОВА КРАЇНА
вул. Городецького,12/ 3
Київ, 01001 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
0443832997

Висловіть свою думку

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+