Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Стратегічна сесія м. Кременчук

Лютий 21, 2016 @ 10:00 am:5:00 pm

Share

Стратегічна сесія м. Кременчук – спільний проект ГП Нова Країна та Відкритого Університету Майдану (ВУМ).

21 лютого, у другий день навчальної програми від ВУМ «Школа Свідомого Громадянина» (ШУГ), експерти Громадянської Платформи Нова Країна проведуть стратегічну сесію міста Кременчук.

Результатами сесії стане стратегічне бачення майбутнього міста на найближчі 3-5 років, усвідомлення ресурсів, невирішених проблем та розуміння проектів, що зможуть покласти початок активних змін в місті
В ході сесії будуть розглянуті питання розвитку та консолідації Громадянського суспільства, проблеми та перспективи інвестиційної привабливості регіону, розвитку інфраструктури, малого та середнього підприємництва, питання якості життя, можливі культурні та освітні проекти .

До участі запрошуються небайдужі громадяни, які прагнуть долучитись до процесу змін в місті.
Для участі у стратегічній сесії обов’язкова реєстрація.

Більше інформації про подію: https://www.facebook.com/events/979161152156943/

Школа Свідомого Громадянина (ШУГ) передбачає ґрунтовну теоретичну підготовку(основи соціальної психології, процеси розвитку суспільства з точки зору інтегральної динаміки, розуміння соціального капіталу), а також практичні курси, які навчають тому, як контролювати місцеву владу, як реалізовувати успішні соціальні проекти. Стратегічна сесія стане завершальним етапом ШУГ – учасники втілюватимуть набуті знання в ході практичної роботи над розробкою проектів.

ВУМ та Нова Країна вирішили об’єднати свої зусилля у проведенні стратегічної сесії оскільки обидва проекти мають спільну мету щодо розвитку регіонів – допомога місцевим активістам у формуванні команд, які візьмуться за реалізацію проектів у своїх громадах.

ГП Нова Країна має значний досвід проведення стратегічних сесій (серед них наймасштабніші – в Одесі, Дніпропетровську та Миколаєві), а також надає подальшу підтримку проектним командам в ході їх роботи.
На сьогоднішній день через програму Відкритого Університету Майдану – Школа Свідомого Громадянина, громадянські компетенції отримали близько 2000 учасників в 18 містах. Проектами ГП Нова Країна охоплено 10 міст та в цілому – більше 1500 людей.

Share

Деталі

Дата:
Лютий 21, 2016
Час:
10:00 am:5:00 pm
Подія Tags:
, ,

Висловіть свою думку

*

Прості правила додавання подій до календаря

В календарі відображається інформація про такі події: робочі зустрічі груп та проектів; заходи, де НК є співорганізатором; заходи, що організовує НК

Після появи інформації у календарі ми допоможемо поширити її, використовуючи ресурси інформаційної групи НК, згідно правил висвітлення подій. З правилами висвітлення подій можна ознайомитися тут.

Щоб про вашу подію дізналися учасники Нової Країни, заповніть просту просту форму за посиланням: Додавання події й протягом 12 годин інформація з‘явиться у календарі.

Google+