Етап «про що мріємо» завершений, починається етап «як цього досягти».
Для цього створюються проектні групи, які займаються конкретними проектами реформ. Вони формуються на основі десяти діючих експертних груп, але проектних груп буде набагато більше, понад 50. Ось лише деякі приклади:
Економічна стратегія України
Податковий кодекс Нової Країни
Виборчі технології
Реформа антимонопольного законодавства
Реформа транспортної інфраструктури
Запровадження механізму електронного освітнього ваучера
Видання журналу “Європейська політика”
Розвиток народної дипломатії
Експорт українського культурного продукту
Медичне право і правозастосовча практика
Пенсійна реформа
Розробка основ нової системи колективної безпеки в Європі
Це лише деякі приклади проектних груп, які сьогодні формуються. Кожен може запропонувати свою ідею та почати її робити з однодумцями.
Водночас створюються ресурсні групи, які допомагатимуть проектним групам досягти успіху. Ресурсні групи включають PR (зв’язки з громадськістю), HR (пошук і розвиток кадрів), GR (зв’язки з політикумом), IT (інформаційні технології) тощо. Все це разом є Громадянська платформа «Нова Країна» — неполітичне громадське об’єднання для інтеграції і координації проектів реформ.
Проектні групи, з одного боку, мають виробити конкретні документи: законопроекти, проекти державних програм тощо, і провести їх широке громадське обговорення. З іншого боку, такі проектні групи стануть кузнею кадрів нової української управлінської еліти.
Учасники «Нової Країни» можуть працювати в будь-яких групах, проектних чи ресурсних. Якщо Ви хочете долучитися до розбудови Нової Країни, запрошуємо Вас приєднатися до однієї з груп. Для цього, будь ласка, заповніть анкету за посиланням:
Висловіть свою думку