Як відбувається робота у «Новій Країні»?

Share

На даному етапі, коли бачення в основному вже розроблене, основні сили концентруються на його втіленні, тобто на детальному опрацюванні необхідних реформ. Етап «про що мріємо» завершений. Розпочато етап «як цього досягти».

Для цього створюються проектні групи, які займаються конкретними проектами реформ. Вони формуються на основі 10 існуючих експертних груп, але проектних груп буде набагато більше. Вже заявлено про створення близько 30 таких груп. Ось приклади (і це далеко не всі):

— Економіка та підприємництво: Економічна стратегія України; Податковий кодекс Нової Країни
— Конституція та політичний устрій: Конституційна реформа; Виборчі технології; Дискусійні клуби «Нова політика»; Видання журналу «Європейська політика»
— Закон та порядок: Реформа антимонопольного законодавства; Реформа МВС; Громадський контроль за органами влади; Земельна реформа
— Інфраструктура та енергетика: Реформа транспортної інфраструктури; Енергоефективність та енергозбереження; Розвиток туристичної інфраструктури
— Освіта та наука: Запровадження механізму електронного освітнього ваучера в Україні; Навчально-освітній методичний родинний центр «Нова школа»; Розробка стратегії демократизації науки в Україні
— Зовнішня політика: Інформаційна стратегія; Народна дипломатія; Науковий центр геополітичних досліджень
— Духовність та Культура: Духовно-культурна допомога фронту; Експорт українського культурного продукту
— Соціальна політика та охорона здоров’я: Медичне право і правозастосовча практика; Державна система моніторингу і оцінювання результатів у сфері соціальної політики; Зменшення споживання алкоголю в Україні; Система інформування пацієнтів та їх близьких
— Національна безпека: Розробка основ нової системи колективної безпеки в Європі
Це лише приклади проектних груп, які наразі формуються. Кожен може запропонувати свою ідею і почати робити її з однодумцями.

Для реалізації проектів потрібні ресурси. Для цього створюються ресурсні групи, які допомагатимуть проектним групам досягти успіху:

— PR, public relations (зв’язки з громадськістю)
— GR, government relations (зв’язки з політикумом)
— HR, human resources (пошук і розвиток кадрів)
— IT, information technologies (інформаційні технології)
— FR, fundraising (пошук фінансування)
— BO, back office (адміністративна підтримка)
— LS, legal support (юридична підтримка)

Все це разом є Громадянська платформа «Нова Країна» — неполітичне громадське об’єднання для інтеграції і координації проектів реформ.

Share

Коментарі
  1. Вопрос: каким образом будет осуществляться внедрение наработанных реформ? Ведь самые лучшие предложения – чаще всего остаются на бумаге, так как плохо вписываются в существующую систему и отвергаются ею.

Висловіть свою думку

*

Google+