КОНЦЕПЦІЯ ПОДАТКОВОЇ РЕФОРМИ

Share

Всеукраїнський Форум з питань податкової реформи.20.08.2015

Share

Коментарі
  1. Це знову ж питання методики євроімплементації – на що є відповідні закони та розпорядження КМУ, чомусь невраховані авторами Концепції та Стратегії. А вони містять в собі ключові питання узгодження усієї системи урдового врегулювання. Це стосується і РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ від 19 серпня 2015 р. № 844-р. “Про схвалення Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року” № 844-р — редакція від 19.08.2015
    http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248425171 і цю Стратегію мабуть писали чергові економісти, які нічого не знають про сталий ровиток та переваги “зелених” інвестицій, і пільгові механізми оподаткування – в подоланні митних бар”єрів, і що всі стандарти спираються безумовно на вимоги дотримання екологічних стандартів, і що в країні прийнятий універсальний техрегламент про екологічне маркування продукції – який потребує оновлення з 2012 року і може відкрити собою 70% інвестиційних потоків – за мети зазначеної модернізації. Це просто показує вплив грамотності в технічному регулюванні – на всю систму національної політики та долю крахни, і то вже друге десятиліття поспіль – з моменту підписання Угоди ГАТТ 1994 року. Хоч би там почитали ці реформатори. Але упираємось знову – в питання підготовки кадрів та допуску до держслужби. скільки ми маємо навчальних програм в цьому аспекті? За такої системи – країну насправді ведуть в дикий ринок – бо таке врегулювання абсолютно поверхневе і не показує головного – яким чином урядові структури розвертають країну і бізнес до пріоритетів сталого розвитку, на які і зорієнтовані інвестиції – а модернізація – то вже інструмент.

  2. чомусь попередній коментар проявився двічі – прохання адмінів залишити 1 пост.

  3. на жаль досі не врахїовані експертні пропозиції стосовно методики нарахування та подальшого цільового призначення “зелених” податків, що відіграють провідну роль у наповненні місцевих бюджетів і чимало позицій в Бюджетному Кодексі, і взагалі ніяк не визначені стратегічні питання податкових пільг для програм інноваційного розвитку економіки, підвищення рівня використання авторьских прав на винахооди (що є взагалі ключовою ознакою інновацій – а не тиражування чужого продукту). Крім того багато разів привертали увагу розробників проекту – що “зелені” інвестиції та “зелені”закупівлі є потужним інструментом інноваційного перетворення усіх країн пострадянського блоку і взагалі світової економіки – і ці програми також мають спеціальні режими оподаткування. Взагалі тенденція світу до сталої економіки має нарешті бути усвідомлена економічними активістами НК – щоб нарешті наблизитись до світових парадигм останніх 25 років економічного розвитку, принаймні країн СОТ та ЄС. Від групи Навколишнього середовища НК неодноразово подавались пропозиції – чому вони не враховані? І взагалі питання “зеленої економіки і відповідно інноваційного планування – то набагато ширше ніж застарілий тип економічного планування від “вигоди” бізнесу, і також це ширше – ніж питання “охорони” довкілля. Начебто всі кричать про інвестиції та інновації – а на діях таке – начебто все пишеться на початку 90-тих.

  4. на жаль досі не врахїовані експертні пропозиції стосовно методики нарахування та подальшого цільового призначення “зелених” податків, що відіграють провідну роль у наповненні місцевих бюджетів і чимало позицій в Бюджетному Кодексі, і взагалі ніяк не визначені стратегічні питання податкових пільг для програм інноваційного розвитку економіки, підвищення рівня використання авторьских прав на винахооди (що є взагалі ключовою ознакою інновацій – а не тиражування чужого продукту). Крім того багато разів привертали увагу розробників проекту – що “зелені” інвестиції та “зелені”закупівлі є потужним інструментом інноваційного перетворення усіх країн пострадянського блоку і взагалі світової економіки – і ці програми також мають спеціальні режими оподаткування. Взагалі тенденція світу до сталої економіки має нарешті бути усвідомлена економічними активістами НК – щоб нарешті наблизитись до світових парадигм останніх 25 років економічного розвитку, принаймні країн СОТ та ЄС. Від групи Навколишнього середовища НК неодноразово подавались пропозиції – чому вони не враховані? І взагалі питання “зеленої економіки і відповідно інноваційного планування – то набагато ширше ніж застарілий тип економічного планування від “вигоди” бізнесу, і також це ширше – ніж питання “охорони” довкілля. Начебто всі кричать про інвестиції та інновації – а на діях таке – начебто все пишеться на початку 90-тих.

  5. Варіант “адм.-тер. реформи Меньшова”,
    також вона відмінить схему “шахрайських міжбюджетних трансферів” http://m-ua.info/843

Висловіть свою думку

*

Google+