Коворкінговий простір

Share

Правила використовування Коворкінгового простіру Нова Країна

Коворкінговий простір – приміщення, яке може бути використано для проведення зборів невеликих груп (до 20 людей) та індивідуальної роботи. В приміщенні є столи, стільці, розетки для підключення комп‘ютерів та підзарядки гаджетів, Wi-Fi. На кухні до послуг гостей – мікрохвильова піч, кава-машина, чайник, чай, печиво-сухарики (для тих, хто не миє руки – цукор 🙂 ).

На час роботи групи Простір закривається для індивідуальних відвідувань. Активісти НК можуть приходити і працювати в Коворкінговому просторі індивідуально в будь-який незайнятий группами час з 10.00 до 19.00 в робочі дні.

Використання Коворкінгового простору у вихідні та святкові дні – за домовленістю. Для активістів НК використання Коворкінгового простору – безкоштовно.

*Для того, щоб подівитись календарь, треба увійти у свій аккаунт Google на вашому пристрої.

Для оренди Коворкінгового простору необхідно виконати кілька простих кроків:

1. Ознайомтесь з розкладом подій у календарі.

2. Виберіть зручний для вас вільний час та бронюйте приміщення, заповнивши просту анкету.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Назва події (обов'язково)

Дата оренди зала (обов'язково)

Час початку: (обов'язково)

Тривалість (год ) (обов'язково) :

Кількість учасників, що очікується (обов'язково) :

Організатор (обов'язково) :

Телефон (обов'язково) :

3. Перевірте вашу поштову скриньку: вам надійде підтвердження, а подія з‘явиться у календарі.

УВАГА! Бронювання Коворкінгового простору відбувається не менш ніж за 3 (три) робочих дні до дати проведення зустрічі групи.

Загальні правила для оренди приміщень:

1. Пріоритетність: приміщення бронюється за тим, хто перший надіслав заявку. Оскільки подія в календарі з’являється протягом 12 годин з моменту надходження заявки, ви можете не знати, що на вибраний вами вільний час хтось інший вже надіслав заявку. Розгляд спірних питань відбувається на основі часу надходження першої заявки.

2. У разі скасування або перенесення події на іншу дату/час необхідно попередити про це керівника інформаційної служби Дмитра Лубкіна не пізніше ніж за добу, в екстрених випадках – якомога раніше, але не в той час, коли подія/зустріч вже має починатися.

3. Наявність необхідних для роботи речей, а саме: ноутбук, блокнот для фліпчарта, папір, ручки, маркери та ін., організатори подій/зустрічей забезпечують самостійно, за власні кошти.

Share
Google+