ГРУПА ЕКОНОМІКА ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

Як виникла група?
Групу “Економіка та підприємництво” було започатковано під час розробки візійного проекту Нова Країна в лютому 2014 року разом з іншими десятьма експертними групами.


До складу групи записалося більше 600 громадян, переважно підприємці, науковці в сфері економіки та ТОП-менеджери підприємств різної форми власності. Ядро групи склало 50 громадян, які безпосередньо займались розробкою Візії та погодженням наших ідей з іншими групами та іншими учасниками проекту, що працювали в online режимі


Яка мета групи?
Основною метою нашої групи під час візійного проекту була розробка економічної частині Візії Нової Країни. В результаті нам вдалось розробити гармонійну, узгоджену з іншими напрямками концепцію Візії з економічних питань. Більшість групи післа завершення роботи над візійним проектом висловила бажання розвивати наші напрацювання в практичній площині. Нарази наша група має два основних проекта, які базуються на розробленій Візії:
1) розробка Концепції Економічної стратегії України
2) розробка Концепції податкової реформи України
Мета обох проектів – розробити реалістичні концепції Економічної стратегії та податкової реформи України, які будуть узгоджені між бізнесом, державою та громадянською спільнотою.


Хто залучений?
На поточному етапі проект “Розробка економічної стратегії України” об’єднує 243 громадянина, проект “Розробка Концепції податкової реформи” – 190 громадян


Як приєднатися?
Щоб приєднатись до групи потрібно:
1. Розділяти принципи ГП Нова Країна та Візію
2. Заповнити анкету, визначитись з напрямком роботи, зоною відповідальності та викласти свою мотивацію
3. Приєднатись до групи у Facebook (для кожного проекту існує окрема група) після отримання запрошення по email
4. Прийти на найближчу зустріч групи

ВСІ НОВИНИ ГРУПИ

Google+