ГРУПА З РЕФОРМУВАННЯ КІНОІНДУСТРІЇ

Share

Яка ціль групи?
Розробити і прийняти на рівні держави стратегію реформи кіноіндустрії України, яка полягає у створенні прибуткового, інвестиційного привабливого кінобізнесу в Україні, орієнтованого на міжнародний кіноринок зі своєю нішею у міжнаціональному культурному просторі і глобальній індустрії аудіовізуальних розваг, а також як один із інструментів забезпечення інформаційної безпеки країни і розбудови позитивного міжнародного іміджу України.

Які задачі ставить перед собою група?

Група існує на базі Всеукраїнського громадського об’єднання “Центр реформ у кіноіндустрії України”, створеного у березні 2014 року. Команда “Центру” приєдналася до “Нової Країни” у жовтні 2014 року.

Задачі:
1. Залучити фахівців із різних напрямків кіноіндустрії
2. Розробити стратегію реформи кіноіндустрії України
3. Імплементувати її у державну стратегію розвитку кіноіндустрії України
4. На її основі розробити новий законопроект про кінематографію, прийняти його у Верховній Раді, внести зміни у всі суміжні закони і кодекси.
5. Підготувати і провести вступ України до європейських організацій і програм у сфері кіно (які підтримуються Євросоюзом і Радою Європи), а саме: Фонд підтримки кіновиробництва Eurimage (Рада Європи), Європейської аудіовізуальної обсерваторії (Рада Європи) і програми підтримки креативних індустрій членів і асоційованих членів ЄС “Креативна Європа”

Результати на поточний момент
1. Залучили фахівців із різних напрямків кіноіндустрії
2. Розробили стратегію реформи кіноіндустрії України
3. Передали на розгляд Державного агентства України з питань кіно, частково імплементовану в Державну стратегію реформування кіноіндустрії до 2020 року. Державна стратегія зараз знаходиться на розгляді у Міністерстві культури.

Як приєднатися до роботи групи?
З до координатора групи Дениса Маслікова

(067)269 37 50
email: denis.maslikov@gmail.com

Офіційні ресурси та контакти групи
facebook.com/kinoreforma

Координатори
Масліков Денис
(067)269 37 50
denis.maslikov@gmail.com

Кременчуцький Арнольд
(067)480 31 99
arnold.kremenchutsky@gmail.com

ВСІ НОВИНИ ГРУПИ

    Share
    Google+