ВІДКРИТИЙ УНІВЕРСИТЕТ МАЙДАНУ

Share
Відкритий Університет Майдану – це приватна ініціатива кількох викладачів і випускників київських бізнес-шкіл, яка з’явилась у грудні 2013 року, в той час, коли Янукович ще збирався правити Україною довічно, Росія виділяла Україні перший транш 15 мілліардів, а хлопці та дівчатка мерзли на Майдані під співи і водили хороводи під ялинкою. Оскільки роботи на Майдані в той час було небагато (коктейлі Молотова ще ніхто не готував), була потреба в тому, щоб чимось зайняти людей – серед яких були розумні і освічені особи, які, звичайно, не звикли гаяти час, і завжди шукали нагоди стати ще більш розумними та освіченими. Так і з’явився ВУМ. Кожен день на Майдані, на відкритій сцені біля Лядських воріт, проходили лекції гуманітарної та економічної тематики. Після Нового року, різдва, суворих вимог оппозиційних політиків до Януковича та багатьох інших подій, ВУМ переїхав до Українскьго дому, але і досі залишається майданчиком для висловлення думок про майбутнє України та зміцнення власної освіти. Він не перестав ним бути навіть після перемоги революції, та заклика Турчинова розійтись по домівках.

Наша команда:

Остап Стасів
Громадянський активіст, соціальний підприємець. Родом з Івано-Франківська. Здійснює діяльність у царині консалтингу з розвитку ОСББ та побудови локальних громад. Підприємницьку діяльність розпочав навчаючись у Києво-Могилянський Бізнес Школі (kmbs) де здобув ступінь MBA.
У грудні 2013 року став одним з ініціаторів Відкритого Університету Майдану, активно приймав і приймає участь у розвитку цієї громадянської ініціативи, є координатором ВУМ.
Переконаний, що зміни починаються з себе, а громадянське суспільство матиме шанс, якщо почне формуватись з низу, з формування громад у кожному багатоквартирному будинку чи котеджному містечку. А це вимагає готовності вчитись і самовдосконалюватись кожному і ближнім.
“Наразі я виконую функцію керівника проекту, але всі ключові рішення ми приймаємо командою проекту колегіально. ВУМ класична мережева ініціатива де всі рівні і кожен бере відповідальність у рамках своїх можливостей.”


Юлія Кочерган
Співзасновник та координатор Відкритого Університету Майдану.
Магістр програми економічного факультету НаУКМА. Завершила короткострокову програму Think Tank MBA у США, була віце-президентом AIESEC-Київ з корпоративних зв’язків; стажувалась в Міністерстві Економіки України, а згодом була радником Міністра економіки; протягом 2 років координувала міжнародний напрям Українського Фонду Підтримки Реформ. Має досвід роботи в бізнесі – більше року була менеджером з розвитку деревообробної компанії Солідвуд.
Останні 3 роки Юлія пов’язана з бізнес-освітою (Inspira, Kyiv School of economics), консультуванням та проектами розвитку міст.


Олександр Стародубцев
Народився в Харкові, де закінчив економфак Харківського Політехнічного Університету. Переїхав до Києва в 2000 році. Зробив кар’єру на українському фондовому ринку. Закінчив MBA в Києво-Могилянській Бізнес Школі. На Майдан прийшов з перших днів протесту – з кінця листопада 2013 року. Багато подорожує, постійно читає і займається самоосвітою. Наразі активно залучений до Громадської Платформи Нова Країна та групи активістів по розробці нової концепції державних закупівель. Вірить в те, що систему влади може змінити тільки потужний громадянський контроль.


Олена Хіль
“В ВУМ я відповідаю за комунікацію із вами, друзі. Це дуже приємна частина роботи, оскільки спілкування є тією ниточкою, яка поєднує все людське суспільство. До того ж комунікація – це цілеспрямований взаємний обмін та взаємозбагачення інформацією, отже щодня ми з вами розумнішаємо й взаємозбагачуємось.”


Максим Сабельніков
Бізнес-консультант з маркетингу, активіст Громадянської Платформи “Нова Країна”.
До команди ВУМ долучився у квітні 2014 року, де відповідає за стратегічний маркетинг.
Вірить у те, що призначення ВУМ – активно сприяти підвищенню громадської свідомості та соціальної активності громадян, які хочуть змінити життя в Україні на краще.


Роман Тичківський
Роман любить подорожувати та активний відпочинок з сім’єю. Сфери інтересу: охорона здоров’я, інновації (в т.ч. освітні проекти), франчайзинг. Менеджер проектів у компанії “Холдинг емоцій “!ФЕСТ”. Поза роботою вдало реалізує благодійні фандрейзингові кампанії. Ступінь магістра з економіки отримав в Barcelona Gradute School of Economics. Є членом Пласту – Національної скаутської організації України.


Дмитро Савочкін
Фахівець із роботи з персоналом. Вважає, що освіта – це головна складова побудови ефективної та розвиненої країни. Долучився до ВУМ у якості лектора, і залишився надовго 🙂

тел. +38050 33 888 43
vum.org.ua

ВСІ НОВИНИ ГРУПИ

Share
Google+