ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ

Share
Яка ціль групи

Ми хочемо створити такі умови, коли влада муситиме бути відповідальною і почне брати на державну службу чи на службу в органи самоврядування підготовлених, компетентних спеціалістів, а суспільство обиратиме на представницькі посади лише тих претендентів, які пройшли фахову підготовку та пропонують план діяльності, який кандидат спроможний реалізувати за свою каденцію. Це не фантастика, якщо у виборця з’явиться на це попит. І наша ціль – створити такі умови, як на законодавчому рівні, так і на рівні свідомості кожного громадянина України.

Які задачі ставить перед собою група

Забезпечити належне законодавче регулювання публічної служби та служби в органах місцевого самоврядування, яке б запровадило сучасні принципи відбору фахівців на службу, організації їхньої роботи та гідної винагороди праці.

Започаткувати освітні проекти, які б готували людей до зайняття відповідальних представницьких постів.

Запустити інформаційно-просвітницьку кампанію, яка б формувала у виборця розуміння необхідності фахової підготовки кандидатів на представницькі посади ще до моменту зайняття цих посад.

Результати на поточний момент

1. Проводиться інформаційний супровід реформування публічної служби: державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Наразі ВРУ проголосувала у першому читанні законопроект № 2490 “Про державну службу”.

2. Керівником експертної групи Русланом Роховим підготовлений проект «Школа мерів», який покликаний закласти основи найкращих світових стандартів підготовки кандидатів на посади очільників місцевих органів влади. Навчання у Школі стартує у червні 2015 року.

Як приєднатися до роботи групи

Якщо ви розділяєте нашу Візію і хочете розпочати власний проект з формування відповідальної влади в Україні за підтримки нашої групи, звертайтесь за контактами нижче

Координатор
Рохов Руслан Олегович
e-mail: ruslan.rokhov@gmail.com
(097) 782-69-78

Відповідальний секретар
Лідія Жгир
e-mail: lidiia.zhgyr@gmail.com
(093) 932 45 47

ВСІ НОВИНИ ГРУПИ

Share
Google+