Майдан, Громадянська платформа «Нова Країна» та духовне пробудження

Share

590_06_27_02

Запрошуємо всіх 27 червня, з 16.00 до 17.30 – на виступ-презентацію «Майдан, Громадянська платформа «Нова Країна» та духовне пробудження», яка відбудеться на дискусійному майданчику ” Омріяна Україна” в рамках VII Міжнародного еко-культурного фестивалю “Трипільське коло”, що проходитиме 26-29 червня в м. Ржищів Київської області.

Дискусійний майданчик працюватиме в режимі «open-air» щодня протягом Фестивалю з 16.00 до 20.30. Загальна аудиторія Фестивалю – до 10 000 осіб. Очікувана аудиторія дискусійного майданчику – 100-150 слухачів.

В рамках дискусійного майданчику плануємо обговорити актуальну тематику розвитку України, окреслити перспективи та завдання, що стоять перед українським суспільством в сучасних умовах.

Передбачаються виступи гостей із доповідями (до 40 хвилин), а також запитання з обговореннями (до 20 хвилин).

Для нашої групи від Візійний проект Нова Країна навіть вдалося збільшити час для презентації до півтори години, тому у нашому розпорядженні буде проміжок часу 27 червня з 16.00 до 17.30, оскільки о 17.30 на “вахту” заступає Алексей Арестович.

Наш майданчик буде просто неба.

Точно всіх подробиць ми ще не знаємо, однак замовлена в організаторів озвучка, екран і проектор.

Але точно відомо одне – буде яскраво, корисно і просто супер!

Як добратися до місця презентації (місто Ржищів, 75 км від Києва) читайте детальніше тут – http://www.tkfest.com/index.php/uk/visitors/transport.html

Загалом про інші умови на фестивалі – http://www.tkfest.com/

Share

Коментарі
  1. Дуже добре та корисне починання. Духовний рівень нації – це самий міцний “антибіотик” від багатьох ймовірних її помилок. Успіхів!

Висловіть свою думку

*

Google+