Нове Місто: Житомир

Share

590_07_08

8 липня під час стратегічної сесії «Нове місто» громадяни Житомира, які є не байдужими до свого майбутнього, об’єднають свої зусилля для досягнення спільної мрії – мрії про ідеальне місто.

Громадський актив матиме можливість сказати чого саме він прагне, послухати поради досвідчених людей, об’єднатись з однодумцями. Знаючи історію Ви гадаєте що це нереально? Реально – 2000 людей,які були об’єднані однією мрією про нову країну зустрілися 3 місяці тому і самотужки створили своє бачення ідеальної України. Тепер їхніми розробками та порадами користуються як бізнесмени та чиновники, так і депутати та міністри – і таким чином їх мрії втілюються у життя реальними реформами.

Так само ми разом можемо зробити у вашому місті. Під час стратегічної сесії «Нове місто» буде визначено стратегічні цілі розвитку регіону та планування найперших кроків – саме тих дій, які реально зробити у наступні 90 днів. Не втрачайте цю можливість, вже сьогодні, ми разом, можемо починати перебудову Житомира, покращувати його своїм дітям та втілювати мрії які обов’язково стануть реальністю.

Сесія проводить Громадянська Платформа Нова країна

Share

Висловіть свою думку

*

Google+