Дороговкази для фонду ООН від експертів НК

Share

8 листопада в Києві відбулась презентація результатів дослідження, яке команда Нової Країни провела на запит фонду народонаселення ООН (UNFPA). Експерти визначали найактуальніші соціологічні та демографічні питання – від цінностей сучасної молоді до регіональної політики та проблем переселенців. Їх висновки будуть покладені в основу стратегії фонду на найближчі п’ять років.

Презентація для UNFPA

Упродовж останніх двох місяців експерти Нової Країни активно працювали над визначенням пріоритетних питань в сфері розвитку людського капіталу. Близько 70 лідерів думок взяли участь в обговореннях за такими темами:

  • Економіка та демографія;
  • Гендерна рівність;
  • Молодіжна політика;
  • Політика для 50+;
  • Проблеми Криму;
  • Проблеми Донбасу;
  • Репродуктивне здоров’я;
  • Збереження ідентичності малих народів.

Презентація для UNFPA

Ще більше сотні активістів з різних куточків країни долучились до опитування онлайн. Якісні результати та залучення великої кількості регіонів вдалось отримати завдяки розгалуженій мережі осередків Нової Країни.

Висновки дослідження в рамках одноденного форуму 8 листопада презентувала проектний офіцер ГП НК Лариса Вербицька. У зустрічі взяли участь представники фонду, громадських організацій і міністерств, які також висловили власне бачення співпраці #UNFPA в Україні.

Презентація для UNFPA

Тож якою має бути стратегія розвитку людського капіталу в Україні? Це питання стало головною темою стратегічної сесії, в якій взяли участь всі учасники форуму. Модерували процес досвідчені фасилітатори Нової Країни. Напрацювання сесії, разом з результатами експертного дослідження, будуть покладені в основу стратегії роботи фонду UNFPA в Україні.

Презентація для UNFPA

А поки пропонуємо вашій увазі презентацію результатів «Ukraine issues 2022».
І формуємо поле для взаємодій заради більш справедливого, забезпеченого та сталого майбутнього України.

Презентація для UNFPA

Share

Висловіть свою думку

Google+