Координатори Нової Країни посіли ключові позиції в Громадській Раді при Мінфіні

Share

23 вересня відбулось засідання Громадської Ради при Міністерстві Фінансів. Координатори Громадянської Платформи Нова Країна Володимир Козленко і Тарас Козак увійшли до складу Правління Ради наряду з провідними економічними та фінансовими експертами. З боку влади до участі в обговоренні долучилась заступник Міністра Оксана Маркарова.

Тарас Козак і Володимир Козленко на засіданні Громадської Ради при Мінфіні

В рамках зустрічі було прийняте рішення про створення 7 комітетів і обрані їх очільники. Отже, Громадська Рада при Міністерстві Фінансів включатиме наступні комітети (назви попередні):
1. Бюджетна політика (голова – Тарас Козак)
2. Податкова політика (Тетяна Шевцова)
3. Митна справа (Герман Таслицький)
4. Бухоблік та аудит (Юлія Дроговоз)
5. Фінансові ринки (Роман Шпек)
6. Державний сектор (Олександр Бойко)
7. Міжнародне співробітництво (Тетяна Дмитренко)

Засідання Громадської Ради при Мінфіні

Актуальним питанням порядку денного стало обговорення Положення про саму Громадську раду. Експертів хвилювало, чи буде розпущена Рада за умови реорганізації Міністерства. В результаті було погоджено, що Громадська Рада має продовжувати роботу навіть за умов структурних змін в Мінфіні і учасники майже одностайно ухвалили Положення про Громадську Раду.

Нагадаємо, що Головою Громадської Ради в ході попередніх засідань обраний експерт ГН Нова Країна Володимир Козленко. Таким чином, до складу Правління увійшли 9 людей: голова, очільники комітетів і секретар Ради Людмила Цуз.

Найближчим часом очікується підписання Положення про Громадську Раду Міністром Фінансів Наталею Яресько та ухвалення Регламенту Громадської ради. Після цього організаційна частини роботи буде завершена і Громадська рада приступить до активних дій з просування та моніторингу реформ в сфері фінансів.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+