Київська група «Альтернативи насильству» оновила план дій

Share

25 лютого в Новій Країні відбулась стратегічна зустріч партнерського проекту «Альтернативи насильству». Координатори проекту – активісти Громадянської Платформи Нова Країна Андрій Заможський та Андрій Крак, – підбили підсумки роботи за зимовий період та оновили план дій на майбутнє.

Альтернативи насильству

Початок весни – слушний час, щоб завершити старі справи та розробити майбутній план розвитку. В ході зустрічі ініціативної київської групи проекту «Альтернативи насильству» учасники обговорили ключові питання, серед яких:
– Звітність і результати проведених заходів;
– Координація дій та коригування планів;
– Обмін досвідом і новими вправами;
– Програма розвитку проекту та взаємодії з іншими організаціями;
– Співпраця з Одеською групою проекту та спільні заходи.

У підсумку було вирішено, що пріорітетним напрямком роботи в найближчий час буде, по-перше, активізація діяльності в регіонах, і по-друге, залучення нових партнерів до втілення мети проекту. Яка полягає в тому, аби навчити українське суспільство вирішувати конфлікти без використання насильства.

Про AVP

«Альтернативи насильству» – це міжнародний проект, мета якого – знизити рівень насильства у суспільстві та зменшити людську потребу вирішувати проблеми шляхом насильства. Головний інструмент, який застосовують учасники проекту для втілення цієї мети, – це безкоштовні лекції, тренінги та семінари з ненасильницького спілкування. В Україні проект розпочав свою роботу у 2005 році за підтримки Одеської Обласної групи медіації.

Альтернативи насильству 2

Share

Висловіть свою думку

*

Google+