Кам’янець-Подільський рушає назустріч змінам

Share

Громада Кам’янця-Подільського представила широкому загалу власну стратегію розвитку міста. Ця стратегія стала результатом спільних напрацювань місцевих активістів та експертів Громадянської Платформи Нова Країна, розроблених під час стратегічної сесії міста.

Олена Горб на презентації результатів в КП

22 жовтня в конференц-залі готелю «7 днів» відбулась презентація стратегії розвітку міста. Небайдужі кам’янчане не просто збудували картинку омріяного майбутнього, але й представили проекти, які можуть стати “швидкими перемогами” зовсім незабаром.

Нагадаємо, ГП Нова Країна 1 серпня провела в Кам’янці-Подільському стратегічну сесію, до участі в якій долучились найактивніші представники громадськості, влади та бізнесу. Упродовж більш ніж 2 місяців учасники перетворювали спільне бачення та ідеї, отримані під час сесії, на повноцінну стратегію, частиною якої є проекти, які можна починати втілювати вже сьогодні.

В результаті була представлена нова стратегія розвитку міста, що налічує 5 ключових кластерів, серед яких: місцеве самоврядування та системний контроль влади, інфраструктура та міське середовище, розвиток підприємництва, інвестиції та нові галузі економіки, туризм, культура, історична спадщина та рекреація, освіта та молодіжна політика.

Найсерйозніші проблеми міста, на думку багатьох кам`янчан – це відсутність належного контролю за владою з боку громади і пов’язаний з цим високий рівень корупції. Сьогодні відповідні громадські інституції в Кам’янці практично відсутні. Тому найближчим часом планується створення нових об’єднань, метою діяльності яких стане системний моніторинг діяльності органів влади.

Автори проектів змін сподіваються на співпрацю з представниками міської влади, адже тільки спільними зусиллями можна втілити стратегічне бачення в життя і наблизитись до омріяного майбутнього.

Координатор регіональних проектів ГП Нова Країна Олена Горб пообіцяла допомагати майбутньому меру в реалізації пропозицій, які представила команда активістів: «Хочу сказати, що все це треба втілювати. Особисто я готова стати позаштатним радником будь-якого мера, який візьметься за реалізацію наших напрацювань, і допомагати. За умови, якщо буде політична воля цього мера до реальних справ, а не пустих обіцянок!»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО

Share

Висловіть свою думку

*

Google+