ХV міжнародний форум “Шляхи духовного розвитку людини і суспільства”

Share

Останні приготування

До початку п’ятнадцятого київського міжнародного форуму “Шляхи духовного розвитку людини і суспільства” лишається кілька днів. Цього року Громадянська Платформа Нова Країна є одним із співорганізаторів Форуму.

міжнародний форум, форум, Шляхи духовного розвитку людини і суспільства

Форум проходитиме в “Українському домі”, одному з осередків Революції Гідності. Такий вибір не випадковий: для багатьох із нас кожен куточок цієї будівлі наповнений особливим змістом, духом свободи та творчості.

При підготовці до Форуму ініціативна група дійшла думки, що в основі кризових явищ, які переживає наша країна, лежить криза моралі, викривлення системи суспільних та індивідуальних цінностей. Час змін вимагає від кожного з нас рішучих дій, покликаних докорінно змінити світогляд українців.

міжнародний форум, форум, Шляхи духовного розвитку людини і суспільства

Протягом двох днів активісти громадянського суспільства, державні діячі, науковці, освітяни, представники фахових спільнот будуть обговорювати такі теми:

1. Громадянське суспільство: актуальні зміни в системі цінностей.
2. Мистецтво бути щасливим у світі, що змінюється.
3. Моральні, соціокультурні та релігійні засади політики.
4. Релігійна злагода як потреба часу.
5. Екосистема планети Земля і роль людини.
6. Етичні виміри інформаційно-комунікативного простору.
7. Просвіта, освіта, виховання – творення нової людини.
8. Духовні основи здоров’я.
9. Волонтерський рух як відповідь на виклики сучасності.

Одним із результатів роботи Форуму має стати спільна резолюція від учасників усіх тематичних секцій із підсумками та конкретними пропозиціями до громадськості.

Надалі учасники заходу будуть працювати над втіленням у життя цих пропозицій. До роботи також зможуть долучитися усі бажаючі.

Зареєструватися на Форум можна за цим посиланням – Форма

Детальніше програму Форуму можна переглянути за цим посиланням – ХV міжнародний форум “Шляхи духовного розвитку людини і суспільства”

Відкриття Форуму відбудеться в суботу 23 травня о 9:30 год.
Місце проведення – Київ, “Український дім”, вул. Хрещатик, 2.

Організаційний внесок для участі в усіх заходах форуму протягом 2-х днів – 50 грн (вноситься безпосередньо на реєстрації під час форуму 23-24 травня).

Довідка: організаторами Форуму являються  Громадянська Платформа Нова Країна, Комітет з етики та гуманітарної експертизи, Міжнародний центр розвитку ділової етики НТУУ “КПІ” та Інститут вивчення щастя.

Share

Коментарі
  1. Дуже жалкую, що пізно дізнався про конференцію, тому як маю свої ідеї щодо відродження духовного та морально-етичного розвитку України. Маю дві статті з цього питання, з якими можна ознайомитись за адресою:
    http://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=479665
    http://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=537889

Висловіть свою думку

*

Google+