Команди реформ роблять перші кроки по синхронізації своїх дій

Share

9 квітня 2015 увійде в підручники історії, як день початку синхронізації дій двох найпомітніших українських команд реформ – Громадянської Платформи Нова Країна та Реанімаційного Пакета Реформ. Саме, в цей день відбулося знайомство проектного офісу ГП НК та операційного офісу РПР.

РПР, ГП НК, реанімаційний пакет реформ, Громадянська Платформа Нова Країна

Звичайно, знайомство наших громадських організацій відбулося набагато раніше. Вже більше року наші експерти та активісти підставляють плечі один одному та допомагають робити одну спільну справу. Ми змінюємо нашу країну, реформуючи «нереформуємоє», розгортаючи маховик сорокамільйонної країни в бік західної цивілізації і нормального життя. Багато з наших експертів знайомі особисто, та ідеї і принципи є загальними.

І ось, відбулося. Офіційне знайомство в неофіційній обстановці офісу РПР операційних команд сталося, що дає старт більш тісній і злагодженій координації команд реформаторів на новому рівні. Відтепер, ми зможемо бути корисними один для одного, ділячись досвідом, знаннями, людськими і матеріальними ресурсами, підтримуючи один одного.

Тепер ми чекаємо в гості представників РПР у себе в штабі. Тим більш, що з сьогодняшнього дня наші офіси знаходяться в зоні прямої видимості і на відстані не більш, ніж 150 метрів.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+