Конгрес українського бізнесу (27/01/2015)

Share

Отже, Конгрес відбувся. У ньому взяли участь понад 750 власників та керівників підприємств та підприємницьких об’єднань з 38 міст України. Були присутніми посли Швейцарії та Малайзії, торговельні аташе декількох країн. Дякуємо всім присутнім.

kongr_08

Основна мета Конгресу полягала в тому, щоб виявити і висловити консолідовану позицію українського бізнесу щодо ключових соціально-економічних питань. До проекту резолюції надійшло багато зауважень і пропозицій, як в ході виступів на Конгресі, так і в онлайні у вигляді коментарів до документу. Тепер нам необхідно врахувати максимальну кількість думок, але водночас зробити це швидко, не гаючи часу. Тому Конгрес вчора прийняв на заключній сесії наступні рішення:

1. Взяти за основу запропонований оргкомітетом проект резолюції
2. Затвердити редакційну комісію з представників 4 секцій для остаточної обробки проекту резолюції
3. Модераторам секцій обробити пропозиції та надіслати в редакційну комісію
4. Запропонувати всім учасникам Конгресу внести свої пропозиції в онлайновому режимі
5. Редакційній комісії доопрацювати текст резолюції та виставити його на онлайнове голосування не пізніше 1 лютого
6. Голосування провести по кожному пункту та по тексту в цілому до 3 лютого включно
7. За підсумками голосування по пунктах — виключити пункти, проти яких проголосувало 30% і більше від загальної кількості всіх, хто взяв участь у голосуванні
8. За підсумками голосування по тексту в цілому — вважати текст резолюції остаточно затвердженим в цілому, якщо за нього проголосувало не менше 2/3 від загальної кількості всіх, хто взяв участь у голосуванні
9. Завершити всю процедуру та опублікувати резолюцію Конгресу протягом тижня з дня проведення Конгресу
Сьогодні зроблена розсилка, в яку включено як безпосередніх учасників Конгресу, так і тих, хто зареєструвався та отримав підтвердження, але через ті чи інші обставини не зміг взяти участь у заході. Ми бачимо найкращі можливості для спільної роботи саме у поєднанні, з одного боку, живих традиційних “вічових” методів спілкування, з іншого боку, сучасних онлайнових технологій. Тож продовжуємо роботу Конгресу в онлайні.

kongr_07

kongr_06

kongr_05

kongr_04

kongr_03

kongr_02

kongr_01

Ще ФОТО:

Автори: Валерій Терещенко та Олекса Балюра

« 2 of 4 »
Share

Висловіть свою думку

*

Google+