Як зробити Україну привабливою для талантів

Share

Головною метою стратегічної сесії, що була проведена Новою Країною в рамках Kyiv Employer Branding&Engagement Forum 2015 (KEBEF2015), стало визначення ролі держави, бізнесу та кожного громадянина у зростанні людського капіталу. Формат World Cafe, в якому відбувалась сесія, дозволив консолідувати багато креативних ідей, та створити декілька команд, готових до втілення їх в життя.

World Cafe людський капітал

Практичним продовженням масштабної конференції  «Людський капітал» з циклу «Україна Майбутнього» стала стратегічна сесія “Як зробити Україну привабливою для талантів”, організатором якої виступила Громадянська Платформа Нова Країна. Упродовж двох годин плідної роботи учасникам форуму KEBEF вдалось сформувати Візію людського капіталу-2020 та започаткувати процес реалізації проектів, які дадуть поштовх зростанню людського капіталу України.

Координатори ГП Нова Країна на форумі kebef

«Родзинка» формату World Café – в постійній зміні складу робочих груп. Правила прості: учасники мають переходити до іншої групи після кожного раунду брейнстормингу, який зазвичай триває не більше 10 хвилин. Висока динаміка стимулює швидке мислення, а «хранителі» збирають всі цікаві думки та оформлюють ідеї в проекти.

Фасилітатори НК на форумі kebef

Робота сесії “Як зробити Україну привабливою для талантів” розпочалась з формулювання мрії. Учасники намагались охарактеризувати, яким має бути людський капітал України через 5 років, збудувати картинку майбутнього, в якому хочеться жити. Завданням другої частини мозкового штурму стало визначення ключових проблем  у сферах освіти, культури та охорони здоров’я. А після цього учасники перейшли до генерації пропозицій, які допоможуть покращити ситуацію, з позиції держави, бізнесу та кожного громадянина. «А що я можу зробити для покращення ситуації з людським капіталом в Україні?» –  таким було головне питання брейнстормингу.

Анастасія Леухіна на форумі kebef

Модератор сесії Валерій Пекар закликав учасників подумати над ідеями, які можна швидко реалізувати, адже «quick wins – це шлях до зміцнення довіри».

Валерій Пекар на форумі KEBEF

Kyiv Employer Branding & Engagement Forum 2015 — IV щорічний Форум з питань бренду роботодавця та залучення, що відбувся в Києві 26 та 27 листопада.

Головна ідея KEBEF2015: «Про сьогодні та про завтра, про виклики та рішення, про комунікації та про бренд роботодавця – про людей з людьми»

Учасники форуму упродовж двох днів відвідували дискусії та практичні семінари, спілкувались з лідерами бізнесу та влади, познайомились з презентаціями кращих практик у сфері HR, мали можливість нетворкінгу з колегами, та долучились до створення нових сенсів у процесі взаємодії з колегами під час стратегічної сесії в форматі World Cafe.

World Cafe, KEBEF2015

Фасилітатори НК на World Cafe, KEBEF2015

Фасилітатори НК на World Cafe, KEBEF2015

Share

Висловіть свою думку

*

Google+