«Нова Країна» і Альфа-фест «Країна нових людей».

Share

Нові Люди в Новій Країні – це слова які є трендом в Україні сьогодні. Що найбільш важливе – за цими словами уже стоять достойні справи.

_фест_38_06_14 (3)

В «Нову Країну» згуртувались люди з великим бажанням збудувати на руїнах, що за 23 роки «панування» лишили нам політики, країну щасливих людей.

А інші наші однодумці об’єднують людей на таких фестивалях за принципом праці над собою, над своїм духом, душею і тілом.

Організатори фестивалю зібрали багато цікавих людей, захоплених і талановитих, активних і амбіційних, філософів і бізнесменів, дорослих і дітей.

alfa_01

Спектр захоплень наших громадян вражає. Це йога і енергетичні практики, художні і психологічні майстер-класи, розваги для дітей і тренінги для дорослих. Це з одного боку практики в основі яких сімейні цінності, а з іншого боку – можливості робити бізнес, заробляти гроші. Людей цікавлять гармонійні шлюбні стосунки і філософія виховання дітей, вживання здорової їжі і напоїв, живопис і східні барабанні ритми.
Цінності «Нової Країни» співпадають з цінностями тих, кого я там бачила, це щасливі люди, це люди мудрі, зрілі і толерантні.

На наш майстер клас прийшло не дуже багато учасників. Можливо тема дуже серйозна і не для вихідного святково-розважального дня. Але ті що прийшли спілкувались відверто, вільно по ходу презентації задавали питання і висловлювали свою точку зору. Були студенти і люди середнього віку, з досвідом роботи в громадських організаціях і просто небайдужі громадяни.

alfa_03

А потім ми зробили міні брейн-стормінг «якою ви хочете бачити «Нову Країну?». Є важливі враження і висновки:
• Ми, «Нова Країна», цікаві всім, хто бажає жити в країні щасливих людей і прикладати для цього зусилля.
• Цінно, що «Нова Країна» відкрита для кожного, не обов’язково спеціально навчатись «громадській діяльності» і мати декілька вищих освіт, щоб бути корисним.
• Побажання співрозмовників – щоб наша організація не стала партією. Бо в нашій країні вже закріпилась недовіра до них, підозра в корумпованості і популізмі членів всіх без виключення партій.
• Нас хочуть частіше бачити в засобах масової інформації, бо гарні справи повинні бути добре відомими.
• Нас чекають в регіонах України і пропонують залучати якомога більше людей в «Нову Країну».
Деякі співрозмовники уже знайомі з організацією і раді будуть співпрацювати з нами. Натякають, що цінність «Нової країни» в побудові соціальних ліфтів і доступу до влади. А вихід на держструктури і важелі впливу завжди є:
• Це можуть бути Громадські ради, створені з наших представників цілком, або частково.
• Це – організація публічних обговорень болючих питань із подальшим завданням владі і контролем громадськості за виконанням. Можна почати наприклад в Києві.

Ми також говорили про Майдан. Нас провокували ідеєю його «розгону» і натяком, що «не ті люди зараз в палатках, що ризикували своїм життям». Але Майдан для «Нової Країни» – це нова філософія, це «машина часу» для свідомості громадян і це один із важелів впливу на держслужбовців і депутатів всіх рівнів.
Логічно залишити Майдан, як меморіал, як Січ, як зразок виховання молоді і як осередок свідомих і непідкупних громадян нашої такої різної, але Єдиної України.

Вірю, що в Україні зростає кількість свідомих громадян і вони – потужна сила. Тільки людина самодостатня може омріяні нами перетворення України зробити невідворотними.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+