Нова Країна провела найбільш масштабну стратегічну сесію в Одесі

Share

У неділю 14 червня одесити зібрались на найбільшу в історії міста стратегічну сесію, щоб вирішити, якою вони бажають бачити Південну Пальміру.

Стратегічна сесія Одеського регіону була організована Громадянською Платформою Нова Країна та відбулася за підтримки голови Одеської ОДА Михеіла Саакашвілі.

Стратегічна сесія Одеського регіону, Міхеїл Саакашвілі, Нова Країна, стратегічна сесія

“Доля України вирішується на Одещині. Якщо тут вистоїмо, то Україна вистоїть. Тут найбільші проблеми, тут найскладніший етнічний склад. Ми повинні привести багато нових людей, які не були раніше у владі. І у всіх цих питаннях нам потрібна ваша допомога” , – зазначив Саакашвілі у вступній промові та додав, що прийшов час не людям слухати уряд, а уряду – дослухатися людей.

Стратегічна сесія Одеського регіону, Нова Країна, стратегічна сесія

14 червня в концертно-виставковому залі Одеського морського торгового порту більш ніж 600 громадських активістів, експертів, підприємців, діячів культури, представників місцевого самоврядування Одеси та Одеської області генерували ідеї щодо пріоритетних кластерів економіки регіону, розвитку інфраструктури, підвищення якості життя.

Подія визвала неабиякий ажіотаж і зацікавленість серед місцевих активістів. Організаторам на етапі підготовки неодноразово доводилось змінювати місце проведення заходу, з кожною годиною реєстрації кількість бажаючих долучитися зростала.

«Це безпрецедентна подія для будь-якої державної адміністрації», – зауважив Міхеіл Саакашвілі у вступному слові до учасників заходу.

Стратегічна сесія Одеського регіону, Нова Країна, стратегічна сесія, Валерій Пекар

Модерувала сесію команда модераторів Громадянської Платформи Нова Країна під керівництвом Валерія Пекаря. Протягом 8 годин мозкового штурму присутні окреслили бачення майбутнього, проблеми регіону та їх причини, стратегію подолання існуючих проблем та проекти розвитку, а також підготували ідеї проектів, які можливо реалізувати вже найближчим часом – «швидких перемог», які могли б стати символами змін.

Робота проводилась за 10 напрямами – антикорупція, міське господарство та інфраструктура, транспортно-логістичний кластер, туристичний кластер, агропромисловість, малий бізнес, культура та креативний кластер, освіта та наука, інвестиції, якість життя. Під час сесії учасники згенерували велику кількість ідей як стратегічного рівня, так і тактичного.

Стратегічна сесія Одеського регіону, Нова Країна, стратегічна сесія

Завдяки повній підтримці з боку керівництва Одеської ОДА громадянське суспільство одеського регіону зараз має унікальний шанс для втілення напрацьованих ідей та проектів. Вже на наступний день після проведення заходу волонтери приступили до кропіткого опрацьовування всіх ідей, які були зафіксовані в ході обговорення. Наступного тижня зведені результати стратегічної сесії будуть презентовані команді ОДА.
Зауважимо, що найсуттєвішими ідеями та такими, які в першу чергу будуть презентуватися керівництву ОДА, будуть ті, які мають найбільшу кількість прихильників, безпосередньо готових їх реалізовувати. Це важливо тому, що новій владі потрібно дати не просто певну кількість порад, а важливо запропонувати свою власну допомогу, допомогу бізнеса, громадянського суспільства в реалізації цих ідей та в прагненні зробити Одесу та Одеську область «вітриною» позитивних змін в країні.

«Сьогодні громадянське суспільство Одеси показало високу ступінь готовності пліч-о-пліч з новою владою провести довгоочікувані зміни в Одесі та Одеській області», – наголосив співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна Валерій Пекар.

Презентацію результатів Сесії можна побачити тут.

Відео:

ГАЛЕРЕЯ:

« 2 of 3 »
Share

Висловіть свою думку

*

Google+