Нова Країна та KMBS започатковують проект «Школа мерів»

Share

12 травня 2015 року в Українському кризовому медіа-центрі відбувся прес-брифінг про старт проекту «Школа мерів», співорганізатором якого виступає Громадянська Платформа Нова Країна.

Школа мерів, прес-бріфінг

У ході брифінгу було повідомлено, що основним завданням першої в Україні школи є підготовка майбутніх мерів та їх команд до управління міським господарством після проведення реформи по децентралізації управління.

Учасники Школи здобуватимуть найсучасніші знання за світовими стандартами в сфері менеджменту, публічного адміністрування та відкритого уряду (open government).

Школа мерів, прес-бріфінг

«Розпочнеться програма у червні на базі одного з партнерів проекту – Києво-Могилянської Бізнес Школи. До навчання планується залучити 50 осіб. Кращі з студентів пройдуть стажування в Польщі, Чехії, Угорщині та Словаччині, а у жовтні зможуть взяти участь у місцевих виборах» – зазначив керівник проекту та координатор групи «Відповідальність влади» Громадянської Платформи Нова Країна Руслан Рохов.

В’ячеслав Геращенко, заступник декана Києво-Могилянської Бізнес Школи, більш детально розповів про суть проекту та про те, яким повинен бути новий мер. «Чи мерія має бути побудована на принципах функціонування, опікуючись місцевою медициною, міліцією, податковою тощо, чи у фокусі уваги має бути перш за все людина? Мер має займатися комунальним господарством, дахами і під’їздами, чи кросфукціональними процесами, створенням загальної візії майбутнього міста та стратегії його втілення?».

Любомир Грицак, керівник програми Інституту політичної освіти “Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”, зазначив, що в рамках проекту буде видано посібник для міських голів.

Школа мерів, прес-бріфінг

Презентація проекту «Школа мерів» відбудеться 15 травня з 11:00 до 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі.

Довідка: «Школа Мерів» є спільним проектом Громадянської Платформи Нова Країна, Агенції з питань стратегічних комунікацій та розвитку “Спільні зусилля”, Києво-Могилянської Бізнес-Школи, Інституту політичної освіти, ГО “Громадська рада “Смарт сіті”. Проект здійснюється за підтримки Національного демократичного інституту, який фінансується Агенством з міжнародного розвитку США (USAID).

Share

Висловіть свою думку

*

Google+