“Нова Країна” в Бережанах

Share

Ми це зробили!

Презентація візії “Нова країна” в Бережанах, рідному місті, що назавжди буде в серці. Громадські організації, влада. бізнес, лідери думок, активісти. Створений осередок платформи в місті, опрацьовано пріоритетні проекти та напрямки в чотирьох основних сферах: бізнес. самоврядування. приватне життя, громадський простір. Заплановані конкретні кроки та проекти на 90 днів та самовисуванням обрані відповідальні особи. Брифінг із ЗМІ для максимального поширення бачення стратегічного розвитку міста серед жителів міста та регіону. Бачення, яке спроектоване не Києвом, Тернополем чи “експертами”, а саме його жителями, громадою, владою, бізнесом, від конкретної дії яких залежить результат, майбутнє міста.

Обід з керівником райдержадміністрації та мером підтвердив відкритість до нового бачення і повну готовність сприяти її впровадженню. Контроль за “Самооборона” та “Майдан” Бережан. Більш детальніше з розширеної версії від журналістів.

Нова Країна, Бережани

Дякую Володимир Якимів, Евгений Лохматов, Sophy Chilingarova, Andriy Krak, Olga Bolsunovskaya

Наші хлопці зараз воюють за Україну, а ми повинні бути їх дієвим тилом, змінюючи Україну, викорінюючи корупційне та неефективне минуле. Вони повернуться переможцями і ми зобов’язані показати їм результат.

Це відповідально.

Oleg Katernyak

Share

Коментарі
  1. strupinska коментує:

    а ось ці посилання на фб-імена героїв, їх можна оживити, щоб були переходи на їх фб-сторінки?

Висловіть свою думку

*

Google+