“Нова Країна” в Івано-Франківську

Share

12 червня 2014 р. команда “Нової Країни” у складі Валерія Пекаря, Софії Чилінгарової, Євгена Лохматова та Олени Горб прибула до Івано-Франківська.

Цей насичений подіями день розпочався о 5 годині ранку і закінчився близько 12-ї ночі.

Завдяки перфектній організації місцевої активістки Марічки Артиш приїзд “Нової Країни” в Івано-Франківськ став не тільки пілотним, але й одночасно еталонним візитом у регіони.

Івано-Франківськ

За один день ми встигли зробити:

– Брифінг для місцевої преси.

– Провести бізнес-ланч з представниками бізнес-спільноти.

– Зустрітися із заступником мера паном Зіновієм Фітелем.

– Взяти участь у програмі місцевого радіо

– Презентувати проект “Нова Країна” та провести сесію “Нове місто”

– Налагодити контакт з місцевою ініціативою “Тепле місто”

– Створити осередок Громадянської платформи “Нова Країна” в Івано-Франківську.

Івано-Франківськ. Бізнес ланч

Зранку на зустрічі з підприємцями Валерій Пекар розповів про те, які зміни відбулися в суспільстві після Майдану, які сценарії розвитку подій можливі з урахуванням внутрішньої та геополітичної ситуації, чому Україні важливо мати власний проект майбутнього та, власне, презентував проект “Нова Країна”. Також бізнесмени отримали корисні поради щодо управління маркетингом та продажами в кризові часи.

Сесія Нове Місто Івано-Франківськ

Увечері брейнштормити на тему “Нове місто” прийшли 61 чоловік, серед яких третина – підприємці. 8 команд за годину обговорення обмінялися ідеями щодо спільного бачення того, яким має бути система самоврядування, бізнес середовище, публічний простір та приватне життя жителів міста в майбутньому. Також команди сформували список проектів, які можна реалізувати вже у найближчі 90 днів.

Сесія Нове Місто Івано-Франківськ

Після візиту є відчуття, що ідеї “Нової Країни” впали на добре підготовлений грунт і тому обов’язково “проростуть”.

Великою перевагою Івано-Франківська є згуртована та активна бізнес-спільнота. Багато зусиль до цього доклала Марічка Артиш. Ще 4 роки тому вона сформувала “Групу розвитку бізнесу” – започаткувала традицію регулярних зустрічей бізнесменів для обговорення різних питань, обміну досвідом, взаємної допомоги у кризових ситуаціях. І якщо на початку бувало важко зібрати аудиторію, то зараз усі бачать користь від обміну ідеями і думками, охоче беруть участь в освітніх заходах та підтримують спільні соціальні проекти. А ще місцеві бізнесмени щотижня грають в мафію та разом переглядають фільми.

Івано-Франківськ. Зустріч у міськраді

Завдяки активній громадянській позиції бізнесменів це невеличке місто (близько 250 тис. жителів) має усі шанси створити своє “економічне диво”.

Місцевий бізнес думає на перспективу, а тому, розуміючи потребу в кваліфікованих кадрах, вкладає у розвиток освіти. В місті є два приватних університети. Нещодавно в одному з них відкрили напрямок підготовки “Інформаційні технології” — адже IT-галузь має значний потенціал.

Серед ініціатив місцевих підприємців відомою є організація “Тепле місто” – її учасники розробили візуальну ідентифікацію міста, працюють на втіленням численних проектів з розвитку інфраструктури та публічного простору.

Бажаємо Івано-Франківську успіхів в усіх проектах.

Тримаємо контакт з представниками місцевого осередку “Нової Країни”

Координатори: Марічка Артиш та Ярослав Яцишин. Секретар: Надія Шегда.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+