Нова Країна зустрічається з керіництвом Державної Фіскальної служби

Share

Новостворена Державна Фіскальна служба під керівництвом Ігора Білоуса буде відкритою для співпраці з громадськістю, зацікавлена у зворотньому зв’язку, хоче чути голос бізнесу та громадян. Таким є враження від зустрічі Голови служби та його соратників – керівників різних департаментів Служби з представниками громадськості, зокрема з активістами Громадської Платформи Нова Країна, яка відбулась 26 червня 2014 року. Дуже вдячні за організацію цієї плідної зустрічі небайдужим співробітникам ДФС та громадським активістам.

Ігор Білоус, голова ДФС, Державна Фіскальна служба

Розмова була щирою. Сторони поділилися своїм баченням проблем, які існують в податковій царині. Незважаючи на деякі (часто досить суттєві) робіжності, усі зійшлися в головному – потрібно вибудовувати нову систему, в якій платники податків не будуть а пріорі вважатися злодіями, а співробітники податкової – карателями та хабарниками.

Пропозиції групи Податковий кодекс Нової Країни були підтримані керівництвом відомства. Обговорювали зміни, які можна втілити без прийняття нових законів.

Доповідь координатора групи Податковий кодекс Нової Країни Тараса Козака під назвою “Люди” була першою. Були запропоновані деякі нові принципи формування, оцінки роботи, звільнення керівників місцевих податкових органів, порушені питання створення та функціонування Громадських рад. Після детального обговорення вирішили доопрацювати ці пропозиції та ще раз подати в ДФС.

Виступи Аліни Фролової, Ольгі Лариної та Володимира Козленко були змістовними та конструктивними. У доповідях йшла мова про звітність, відповідальність платника податків за дії контрагента (та “ланцюжка” контрагентів), податкові “ями”, співпрацю платників ПДВ з сільгоспвиробниками та цілу низку інших питань. Ми не тільки скаржились високому керівництву, але й пропонували конкретні кроки для вирішення проблем у майбутньому, з урахуванням інтересів держави та громадян.

Керівний склад ДФС був приємно вражений, що представники громадянського суспільства прийшли до податківців не з лоббістськими пропозиціями, а для налагодження прозорих та справедливих принципів взаємодії громадян та держави в царині податків.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+