Нова Країна підтримує Кам’янець – Подільський у прагненні стати столицею Європи

Share

29 квітня відбудеться другий тур конкурсного відбору за звання Молодіжної Столиці Європи 2018. У цьому конкурсі Україну представляє місто Кам’янець – Подільський.

Чому Кам’янець? Відповідь дуже проста.

Кам’янець-Подільський – це місто, яке є для Нової Країни знаковим. Тут була вперше проведена стратегічна сесія «Нове Місто», відкрито перший регіональний осередок ГП Нова Країна, першими запустилися пілотні проекти платформи, які потім були масштабовані на інші міста України. Саме тому організацією проекту займається Громадянська Платформа Нова Країна як основний взірець стратегічного розвитку громади.

DSC08178

Куратором проекту є координатор регіональних програм НК Олена Горб.

Але Нова Країна не єдина організація, що опікується долею міста у конкурсі. В процес залучені більше десяти громадських організацій Каменця та активно підтримується місцевою владою. Також, треба відзначити активну підтримку проекту директором департаменту гуманітарного розвитку міста Олени Куземи.

Чим ми можемо допомогти?

На цьому етапі конкурсу комісія обирає п’ять міст, які запропонують найбільш продуману програму проведення року у якості молодіжної столиці Європи. Ще одним критерієм відбору є ступінь зацікавленості суспільства. Тому, щоб допомогти проекту треба зайти на сторінку https://www.facebook.com/KP4Youth, та поставити лайк, що додасть ваги та додаткових балів. Зараз вже більш ніж 2000 користувачів соціальної мережі Facebook долучилися до сторінки, але підтримки забагато не буває.
Підтримаємо Кам’янець – Подільский у його прагненні стати Молодіжною Столицею Європи 2018!

Share

Висловіть свою думку

*

Google+