Нова стратегія для Нової Країни

Share

26 березня відбувся Конгрес Громадянської Платформи Нова Країна, на якому було презентовано і затверджено оновлену стратегію та оргструктуру. У заході взяли участь найактивніші представники ГП НК, що упродовж останніх трьох тижнів «стратегували» над баченням майбутнього розвитку Нової Країни.

Актив ГП НК на конгресі

Місія Громадянської Платформи Нова Країна – діяти заради розвитку суспільства свідомих та щасливих людей.

Початок весни – чудовий час, щоб мріяти, планувати, створювати щось нове та робити кроки до щасливого майбутнього. Громадянська Платформа Нова Країна була заснована у 2014-му році, одразу після Майдану, та упродовж двох років активно розвивалась, відповідаючи на виклики, які щодня постають перед українським суспільством.

Настав час оновити стратегію. Підбити підсумки та вирішити, хто ми, куди маємо рухатись і як плануємо досягати поставлених цілей.

стратегічна сесія, Нова Країна

Стартом нового етапу в житті організації стала стратегічна сесія Нової Країни за участі експертів, активістів і команди офісу ГП НК, що відбулась 6 березня. Метою зустрічі був пошук відповідей на найактуальніші питання щодо пріоритетних цілей, цінностей, місії, стратегії, структури управління, процедур та критеріїв членства, тощо. Під час сесії були сформовані три команди, кожна з яких працювала в певному напрямку. Перша команда мала визначити місію, візію та ключові цінності, друга працювала над стратегією розвитку, а третя намагалась сформувати ефективну організаційну структуру та знайти відповіді на питання стосовно аспектів членства, особливостей роботи груп та специфіки процедур всередині ГП НК.

Упродовж трьох тижнів команди активістів займались розробкою та узгодженням проектів. Результатом спільної роботи стала концепція стратегії розвитку ГП НК у 2016-2022 роках, яка була презентована на Конгресі 26 березня. Також в рамках зустрічі активісти мали змогу ознайомитись з результатами роботи команди офісу Нової Країни.

Конгрес ГП НК 26.03.2016

Наталія Лімонова на Конгресі ГП НК

В ході Конгресу шляхом консенсусу були узгоджені наступні рішення:

  • Прийняти оновлену стратегію за основу, представити фінальний варіант (з урахуванням зауважень учасників Конгресу) широкій громадськості до 18.00 31 березня 2016-го року.
  • Започаткувати процес формалізації членства в організації, узгодити процедуру вступу (до 5 квітня 2016-го року).
  • Призначити загальні збори членів та прихильників Нової Країни на 5 квітня 2016-го року (початок о 19.00).

Конгрес ГП НК 26.03

Базові цінності Громадянської Платформи Нова Країна – довіра, паритет відносин, прозорість та відповідальність.

Ми відкриті до співпраці з кожним, хто поділяє наші цінності та готовий долучитись до втілення омріяного бачення щасливого майбутнього – Візії-2022.

Оновлена Стратегія ГП НК 2016-2022.

З питань формалізації членства звертатись до:

проектного офіцера Лариси Вербицької, e-mail: larissa.aleks@gmail.com

координатора роботи з волонтерами Ірини Матченко, e-mail: irina.matchenko@gmail.com

Макс Левківський на Конгресі 26.03

Влад Оленченко модерує конгрес ГП НК

 

Візія, місія, цінності НК

 

Share

Висловіть свою думку

Google+