Обговорення адаптації податкового законодавства України до директив ЄС

Share

8 серпня 2014 року представники Громадянської Платформи Нова Країна з проектної групи “Податкова реформа” Віра Геніна, Степан Джус та Сергій Кривошеєв у якості експертів прийняли участь у круглому столу з обговорювання питань адаптації податкового законодавства України щодо ПДВ та акцизного збору до директив ЄС.

Доповідь Віри, Степана та Сергія “Аналіз вимог міжнародної спільноти щодо податкової політики держави, що реформується” познайомила тих, хто не знав про сутність Громадянської Платформи Нова Країна та групу «Податкова реформа», із означенням того хто ми є, що уже зроблено, що робиться зараз, які результати бажаємо досягти. Принципових різниць між поглядами Нової Країни та учасниками круглого стола не виникло.

На зустрічі були присутні представники міністерства фінансів України, Комітету з податкових питань, Торгово-промислової палати України, регіональних Торгово-промислових палат та представники бізнесу різних форм власності. Багато хто зацікавився, тому всі учасники були запрошені на конференцію-круглий стіл групи «Податкова реформа», яка відбудеться 21 серпня 2014 року о 10:00 в приміщені Торгово-промислової палати України.

Модератор зустрічі, зі своєї сторони, заросив представників групи на наступний круглий стіл в ТПП, яка відбудеться 26 серпня 2014 року і буде присвячена ПДВ-рахункам, згідно Директив ЄС та прийнятим Законом України від 31.07.2014 року

Share

Висловіть свою думку

*

Google+