Офіційна позиція ГП Нова Країна стосовно політичної активності

Share

У зв’язку зі сплеском політичної активності в Україні та участю окремих активістів Нової Країни у створенні нових політичних сил, вважаємо за потрібне висловити офіційну позицію громадської організації.

Громадянська Платформа Нова Країна, була і залишається неполітичною громадською організацією, що об’єднує суспільство заради реформування країни.

Наша місія – діяти заради побудови суспільства свідомих і щасливих людей в Україні. І ми прямуємо до її реалізації через втілення суспільно-корисних проектів, просвітництво, залучення громадських експертів до створення стратегій розвитку (як на державному, так і на регіональному рівнях), комунікацію реформ і поширення кращих практик, формування довіри та синергію зусиль громадських організацій та окремих активістів.

Нова Країна є відкритою платформою, яка об’єднує представників громадськості, влади, бізнесу, що поділяють спільні цінності.

Станом на сьогодні, активісти Нової Країни беруть участь у політичних процесах. Їх політична активність є виявом особистої позиції і не має сприйматись як позиція громадянської платформи.

В той же час, завдання ГП НК як прогресивної реформаторської організації – просувати стратегічне бачення – Візію Нової Країни, і домогтися його включення в програми демократичних проукраїнських партій.

Відповідно до стратегії Нової Країни, інструментом змін в країні є підготовка державницьких кадрів і громадських лідерів. Ми підтримуємо тих, хто готовий брати на себе відповідальність і прагне реалізовувати стратегічне бачення Нової Країни на всіх рівнях.

Втім, наголошуємо, Громадянська Платформа Нова Країна є неполітичною громадською організацією, і не має намірів перетворюватись на політичну партію. Ця позиція зафіксована у стратегії Нової Країни і була затверджена 12 квітня 2016-го року найвищим органом ГП НК – загальними зборами.

Нова Країна

Share

Висловіть свою думку

Google+