Освіта дає можливості для самореалізації та світоусвідомлення

Share

22 липня 2014 року була проведена зустріч групи “Наука та освіта” в рамках проекту “Нова Країна”, візією якої стало : “Україна – країна , в якій хочеться жити, працювати, творити”. Основною ж візією освіти є те, що освіта – це постійний процес, спрямований на розвиток особистості. Освіта дає можливість для самореалізації та світоусвідомлення, щоби людина могла бути успішною, щасливою, здоровою. І, оскільки освіта є процесом, то, як і будь-який процес, вона потребує системи. Система освіти -мультимодельна система з атономними навчальними центрами.Саме цю основну думку розвинув у своїй доповіді О. Грєков.

Серед основних питань роботи групи опрацьовувались напрямки:

-Зміни нинішньої системи освіти шляхом прийняття необхідних законів
-Зміни шляхом формування суспільної ( батьківської) думки, створення запитів для змін
-Побудування альтернативної системи приватної освіти , яку можна було б пропонувати, як модель для зміни освіти в державному секторі.
-Створення концепції системи освіти від групи НК.

По результатах обговорення створено графічну схему системи освіти з проектів “Мультимодельність”, “Електронний ваучер”, “Шкільне самоуправління” та інших, а також сформовано групи експертів з членів групи для розробки кожного з напрямків.В кожному проекті створено описи з відповідями на питання : “Що принесе введення цієї зміни для держави, школи, сім”ї, дитини, педагога?” , “Які ризики введення даної зміни?”

Крім того , було вирішено ряд питань з організації, методології та технічних дій для збільшення продуктивності роботи групи.

На зустрічі були присутні Наталія Лімонова, Роксолана Левицька, Ольга Жигмановська. Олексій Греков,Андрій Горський, віктор Задояний, фасилфтатор – Діана Чернявська.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+