Перша лекція проекту Уроки Нової Країни

Share

29 вересня в медіа-центрі Нової Країни стартував освітній проект «Уроки Нової Країни». Першу лекцію, присвячену спіральній динаміці, провів співзасновник ГП Нова Країна Валерій Пекар. Він ознайомив учасників зі своїм дослідженням теорії еволюції людського мислення і презентував українську версію книги «Різнобарвний менеджмент».

«Той, хто немає власного проекту майбутнього, є лише ресурсом для того, в кого цей проект майбутнього є» (В.Пекар)

Валерій Пекар проводить лекцію в рамках проекту Уроки Нової Країни

У вівторок в Медіацентрі Нової Країни зібралось багато гостей, адже кожна лекція від Валерія Пекара – це яскрава і пізнавальна подія. Цього разу експерт поділився своїми думками щодо модернізації, нових зрушень і ситуації в Україні – «що пішло не так, і що з цим робити».

Уроки Нової Країни

Не зважаючи на те, що у модерну зараз системна криза, тільки багаторівнева модернізація здатна принести українцям щасливе майбутнє. Саме вона, на думку Валерія Пекара, перетворює слабких на сильних. Це підтверджує історія: свого часу модернізація допомогла Європі завоювати майже весь світ, а Китай після заборони науки на довгі роки залишився на рівні Середньовіччя.

Перша лекція Уроків Нової Країни

Експерт висловив оптимізм щодо майбутніх змін: «Сьогодні в Україні 15% активної меншості, а значить у нас є великий шанс завершити Троїсту Революцію, що розпочалась на Майдані». А зброя, яка допоможе українцям перейти на новий етап розвитку, це:

  • стратегічне бачення;
  • самоорганізація;
  • готовність до змін;
  • зрілість.

Валерій Пекар також познайомив учасників з моделлю Інґлегарта і її звичайними траєкторіями і зазначив, що Україні необхідно зробити стрімкий ривок через модерн до постмодерного суспільства, слідуючи власним шляхом: «Чи є третій шлях чи нема – ми не знаєм. Але перші два нам не підходять».

Валерій Пекар відповідає на питання гостей

Наприкінці зустрічі Валерій Пекар відповів на питання гостей і порадив Must Read: книгу «Велике переродження» Андерса Аслунда, в якій зібрані історії від великих реформаторів сучасності.

“Вихід із політичного, економічного і ментального Середньовіччя у Сучасність” – ось якою має бути кінцева мета всіх реформ на думку співзасновника Нової Країни.

Уроки Нової Країни

Незабаром відбудеться друга зустріч Уроків Нової Країни на тему «Versus. Народ VS Олигархи» під керівництвом Ольги Зайченко – бізнес-тренера та засновниці Бутику розвиваючих рішень EQ Impact.

 

Share

Висловіть свою думку

*

Google+