Перша рада координаторів Нової Країни в новому офісі. 21.04.2015

Share

Координатори Громадянської Платформи Нова Країна вперше зібралися в новому офісі. У притаманній для Нової Країни невимушеній атмосфері відбулося обговорення нагальних питань.

11

З відкриттям офісу у НК з’явилися медіацентр та невеличкий коворкінговий простір, який дає можливість працювати окремим активістам та збиратися групам, а також проводити різні заходи. А допоможе активістам відчувати себе як вдома невеличкий колектив офісу, склад якого був затверджений на раді.

12

На раді координаторів НК було обрано Наглядову раду, яка буде керувати офісом. До Наглядової ради увійшли Валерій Пекар, Андрій Длігач, Світлана Чебакова, Тарас Козак та Сергій Опря. Операційний офіс (або виконком, або секретаріат – назву ще потрібно підібрати) – це не керівний орган, а сервісна служба, яка допоможе Новій Країні стати більш гнучкою та впорядкованою, а також поширити роботу на регіони.

До зустрічі у нашому офісі!

Нагадаємо, що офіс Нової Країни знаходиться за адресою: Київ, вул. Станіславського, 3 (Городецького, 12/3 – згідно з мапою Google)

kongresss 084

kongresss 086

kongresss 085

Share

Висловіть свою думку

*

Google+