Перша робоча зустріч Експертної ради при ЦКР

Share

Перша робоча зустріч Експертної ради, в склад якої увійшли активісти Громадянської Платформи Нова Країна, при цільовій команді з упровадження реформ (ЦКР) у фінансовому секторі відбулася у офісі Нової Країни 29 квітня 2015 року. Під модеруванням координатора групи “Податковий кодекс Нової Країни” Тараса Козака відбулося обговорення поточного стану справ та були визначені плани на найближчий час.

Експертна рада при ЦКР, ЦКР,

Спочатку група була сформована як колектив для моніторингу реформ у фінансовому секторі. За два місяці роботи група має певні досягнення. Так, бачення показників, запропоноване новокраїнцями, стало основою методики оцінки якості реформ й ЦКР вцілому. Трьох представників групи було залучено до ЦКР Фінсектору та створена Експертна рада громадських активістів при ЦКР.

Експертна рада при ЦКР, ЦКР, Тарас Козак

Зараз у групі працюють близько 10 експертів з різних галузей фінансового ринку. В тому числі члени ЦКР Фінсектору Тарас Козак та Галина Третьякова, експерт з фінансових ринків Вікторія Страхова, керуючий директор інвестиційної групи “УНIВЕР” Олексій Сухоруков, голова експертної ради Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв Сергій Москвін, головний фінансовий аналітик ТОВ РА “Експерт-Рейтинг” Віталій Шапран, експерт з фінансових ринків Роман Сульжик та інші.

Група запрошує долучатись до її діяльності усіх бажаючих, хто має розуміння у фінансовій сфері та бажає творити майбутнє вже сьогодні.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+