Перша зустріч групи з моніторингу реформ у енергетичній галузі

Share

7 травня 2015 року в медіацентрі Нової Країни пройшла перша робоча зустріч групи з моніторингу реформ енергетики. У ході зустрічі складено список учасників групи, обговорено принципи подальшої роботи та складено список поточних завдань.

моніторингу реформ енергетики, моніторинг реформ,

В ході обговорення сформульована дуальність мети роботи групи. З одного боку – це стратегічні перетворення в системі української енергетики, з іншого – моніторинг впровадження реформ у цій сфері.

Поточний стан таблиці показників з моніторингу реформ енергетики – добрий, але потребує невеликого доопрацювання (в режимі on-line).

Таблиця 1
Таблиця 2

Наразі до групи долучились: Сергій Cергієнко, Іван Пушечніков, Володимир Ночвай, Сергій Сорока, Богдан Бічковський, Андрій Максимець та Владислав Оленченко.

Додаток:

Поточні завдання групи:

Написати візійне (стратегічне) формулювання мети групи. Термін – не визначено
Виконавець – Сергій Сергієнко.

Написати формулювання мети групи в світлі оцінювання реформ (технічна мета). Термін – не визначено.
Виконавець – Іван Пушечніков.

Занотувати список учасників групи. Термін – 08.05.2015.
Виконавець – Іван Пушечніков.

Створити офіційну ФБ-групу, яка буде основним комунікаційни майданчиком. Термін – 08.05.2015.
Виконавець – Іван Пушечніков.

Створити список e-mail-розсилки групи. Термін – 08.05.2015. Виконавець – Іван Пушечніков.

Доопрацювати таблицю показників моніторингу реформ. Термін – 11.05.2015. Виконавці – усі коментують, Іван Пушечніков додає операційні показники для ІІ, ІІІ і ІV кварталів (за аналогією з першим) і вносить зміни відповідно до консолідованих рішень групи.

Написати текст листа для залучення до процесу офіційних осіб і представників інших громадських організацій. Термін – 11.05.2015. Виконавець – Сергій Сорока.

Розіслати листа за допомогою e-mail, разом із копією поточної таблиці показників. Попередньо обговорити список розсилання і текст листа. Термін (початку розсилання готового листа) – 12.05.2015. Виконавець – не визначено.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+