Школа Мерів починає свою роботу

Share

15 травня 2015 року в Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація “Школи мерів” – освітнього проекту для майбутніх керівників міст. Співорганізатор проекту – Громадянська Платформа Нова Країна.

group3 001

У вступному слові координатор групи «Відповідальність влади» Громадянської Платформи Нова Країна та керівник проекту «Школа мерів» Руслан Рохов зазначив, що основним завданням Школи є підготовка майбутніх мерів та їх команд до управління міським господарством в умовах проведення реформи із децентралізації. Навчальну програму складено у відповідності до сучасних західних стандартів освіти. Вона містить такі освітні блоки: стратегічний менеджмент, публічне адміністрування та оpen government (відкритий уряд) МВА-програми Києво-Могилянської бізнес-школи.

group3 006

52 кандидати, яких відберуть а конкурсній основі, почнуть навчання 12 червня.

Кандидати на навчання – політичні та громадські лідери, які проживають у містах з населенням понад 100 000 чоловік, і планують брати участь у цьогорічних місцевих виборах на посаду міського голови.

group3 007

Процедура відбору кандидатів проходитиме у 2 етапи:

1 етап: заповнення реєстраційної форми, та надання документів:

– резюме;
– есе-твір на тему «Яким я бачу своє місто через 10 років» ;
– рекомендаційний лист від керівника місцевої партійної організації, громадської організації або органу місцевого самоврядування.
Документи надсилати за адресою shkolameriv@gmail.com .
Кінцева дата прийому документів: 31 травня 2015 року.

2 етап – співбесіда.

Учасники, які покажуть найкращі результати, пройдуть 10-денне стажування в муніципалітетах країн Вишеградської четвірки (Польщі, Чехії, Угорщині та Словаччині).

Для отримання більш детальної інформації пишіть до shkolameriv@gmail.com, і слідкуйте за оновленням сторінки у FaceBook – https://www.facebook.com/shkola.meriv.

Довідка: «Школа мерів» – спільний проект Громадянської Платформи Нова Країна, Києво-Могилянською бізнес-школи, Агентства з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля», Інституту Політичної Освіти, ГО «Громадська рада Смарт-сіті».

Share

Висловіть свою думку

*

Google+