Презентація візії у місті Кам’янець-Подільский

Share

Перша зустріч і презентація проекту “Нова Країна” в Кам’янці-Подільському відбулася!
Ми провели прес-конференцію для місцевих ЗМІ у прес-центрі міської ради та презентацію проекту і візії у готелі «7 днів».

kam_pod_01

Дякую Андрію Заблоцькому, Роману та Аліні Ольшевській, які приїхали до нас.

Незабаром чекаємо знову, щоб провести стратегічну сесію «Нове місто».

Мій прогноз щодо кількості людей на презентації збувся досить точно – прийшло близько 20 чоловік, ще 5-10 хотіли б, але не змогли і ще якась кількість людей дивилася стрім від podillya.tv (це місцевий проект громадського телебачення, який щойно народився).

Враховуючи те, що я не є відомим місцевим активістом, а є скоріше представником «діаспори» і всі мої контакти переважно з міста виїхали раніше, це – непоганий результат.
Розкрутка відбувалася переважно через фейсбук.

Є група проекту у Кам’янці
https://www.facebook.com/groups/267353033436686/

Позитивом є те, що вже одразу після презентації ми сформували команду з 10 людей, яка розвиватиме проект в місті. Сьогодні, 6 червня, проведемо першу установчу зустріч.

До нашої команди увійшли організатори фестивалю музики та стріт-арту Respublica (http://respublicafest.com); группа людей, які розвивають проект «Громадське телебачення Поділля» (http://podillya.tv); редактор, яка переїхала до Кам’янця з Криму, і ще декілька рекламістів-маркетологів.

На презентацію завітав Олег Віленович Демчук (http://demchuk.io.ua ), який 7 років (до 2011 року) був заступником міського голови з гуманітарних.

Олег Віленович має великий досвід участі і головування у різних громадських рухах, тому було цікаво дізнатися його враження про нас.

Коментарі отримала такі:

Позитив:
1. Єдиний з пост-майданних проектів та рухів, який запропонував конструктивну форму спілкування.
2. Залучені люди з різними системами цінностей, різними переконаннями
3. Залучено максимальну кількість ресурсів донесення інформації про проект

Що можна зробити краще / поради:
1. Більше залучати інші групи та спільноти, які працюють у тих же сферах, до проекту, такі як «Українська школа політичних студій» Ігоря Когута
2. Залучити представників Ініціативної групи «Першого грудня» до підтримки проекту
3. Ну і попрацювати над форматом самої зустрічі.

Про формат – те, що я почула і моє особисте враження:
150 слайдів чудової презентації візії, навіть при скороченні, неможливо вкласти в 30 хвилин доповіді . Люди приходять заради обговорення, інтерактиву. Тому для презентації візії нам би дуже згодився 10-хвилинний ролик – подібний до такого:

Оскільки я також є учасником групи PR, то камінь у наш город, берем це на себе.

Що далі?

Будемо працювати над тим, щоб на сесію «Нове місто» зібрати вже не менше 100 людей.
Громадське змонтує відео нашої зустрічі – будемо поширювати.
Планую ще особисто поспілкуватися з місцевими ЗМІ, є група з трьох депутатів, які виявляють до нас інтерес; є голова ГО «Ініціатива та Розвиток» Андрій Заєць, якого ми ще не до кінця переконали до співпраці.

29 червня в Кам’янці святкуватимуть День молоді. Андрій Заєць планує провести молодіжну конференцію серед громадських організацій та творчих груп. Можливо, нам варто поєднати цей захід і стратегічну сесію «Нове місто».

Дякую спікерам, усім, хто прийшов і хто допоміг з організацією.

Elena Gorb

kam_pod_02

ПС: ця зустріч принесла нам ще двох людей, які закохалися в Кам’янець і обіцяли приїхати знову. Адже тут такий неймовірний захід сонця

Приїздіть до Кам’янця-Подільського і просто так – цього літа в місті багато цікавих подій.
http://www.hroniker.net/board/afisha/1

Цікавий факт – серед активістів, які прийшли на нашу зустріч, було чимало тих, хто переїхав жити в місто з інших міст – Сімферополь, Львів, Київ, Кривий Ріг.

Однією з ідей для обговорення на стратегічній сесії «Нове місто» точно буде ідея «Кам’янець – місто для життя», комфортне, зелене і мальовниче місто чекає на нових жителів.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+