Про що говорять координатори

Share

07.10.2014 відбулася робоча зустріч ради координаторів ГП Нова Країна, на якій обговорювались декілька питань.

координаторы, рабочая встреча, Нова Країна

По-перше, підвердили рішуче бажання провести великий з’їзд Нової Країни 21 або 22 жовтня (залежить від домовленості з місцем проведення) та затвердили групу, яка починає активно займатись його підготовкою та проведенням. В ході роботи цього з’їзду усі присутні та відсутні (за допомогою відео звіту та он-лайн трансляції) будуть ознайомлені з нашими здобутками за шість останніх місяців, а його підсумком стане перехід Громадянської Платформи Нова Країна на новий рівень діяльності, до якого планується залучити щонайширше коло старих та нових учасників Платформи, яким буде запропоновано долучитись до груп та проектів доволі широкої направленості.

Дуже важлива домовленість: розгортання великого проекту, за масштабом не меншого ніж візійний. Сутність проекту – розробка програми та інструментів реалізації стратегічного бачення. Включно із визначенням нової ролі держави.

Важливо підкреслити, що цей проект має консолідувати і повернути учасників НК до активної співтворчості і головне – підготувати Громадянське суспільство до дій в умовах прогнозованої руйнації існуючої держави в Україні та Росії.

координаторы, рабочая встреча, Нова Країна

Також була проговорена незмінність стратегії розвитку Нової Країни, яка базується на декількох принципах, а саме:

1) Розвиток та поширення стратегічного бачення, національної ідеї (що коротко ми називаємо візією)

2) Консолідація громадянського суспільства навколо візії – об’єднання/«зшивка» країни завдяки, стимуляції, розвитку, інтеграції громадянського суспільства через інформування, просвітництво, створення платформи взаємодії для різних сфер (бізнес, влада, громада).

3) Розробка програми реформ – пошук та мобілізація ресурсів, розробка, впровадження та контроль за конкретними реформами, інтеграція з місцевим самоуправлінням, територіальними громадами, вплив на владу.

4) Формування команди реформ – шліфування кадрів (як «майстерня»), просування команд з реформами у виконавчу владу, побудова Нової Країни як відкритого соціального ліфту для повної реалізації кожної особистості.

координаторы, рабочая встреча, Нова Країна

З нового.

Є розуміння необхідності створення, як одного з проектів ГП НК, політичної сили, яка могла б привести до влади реформаторські команди з втілення у життя Візії та важливості освітніх програм з підготовки майбутніх депутатів всіх рівнів та державних чиновників нової якості.

З іншого боку, продовжує діяти принцип «і – і». Якщо є можливість доносити Візію до максимально широкого кола громадян, якщо є вірогідність того, що окремі її положення можуть бути реалізовані раніше, ніж у 2022 році, то ці можливості треба використовувати а не нехтувати ними. Ми постійно проводимо зустрічі з представниками різних гілок влади (з Президентом, заступниками голови Адміністрації, представниками РНБО, кабінету міністрів, діючими депутатами), працюємо з кандидатами в депутати від різних політичних сил (мажоритарщиками та представниками списків). Елементи Візії знайшли своє відображення у програмах чотирьох політичних сил та програмі Президента до 2020 року, що не так вже й погано. Бо розуміючи відповідальність за майбутнє, ми працюємо на розбудову країни, що дихає вільно!

Share

Висловіть свою думку

*

Google+