Робоча зустріч координаторів Нової Країни з Заступником голови Адміністрації Президента Дмитром Шимківим

Share

9 жовтня 2014 року відбулася робоча зустріч координаторів Громадянської Платформи Нова Країна з Заступником голови Адміністрації Президента з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитром Шимківим. Ця зустріч була запропонована паном Шимківим та присвячена можливим крокам по співробітництву між громадянським суспільством та Адмінистрациіею Президента.

Шимків, Нова Країна

Зустріч пройшла у невимушений обстановці та торкалась багатьох питань. Зокрема пан Шимків розповів про свій досвід роботи в Адміністрації Президента, познайомив зі своєю командою, пожалівся на невеликі ресурси та відверто розказав про проблеми з якими зіткнувся під час своєї роботи. Не забув нагадати й про 16 першочергових реформ, запропонованих в рамках стратегії Президента 2020, які пропонується зробити в Україні.

Шимків, Нова Країна

Зі свого боку, ново-країнці запропонували співробітництво у впровадженні необхідних для суспільства реформ, нагадали про великий експертний ресурс, що створений у Новій Країні, проінформували про велике суспільне обговорення Візії у регіонах, та створення мережі регіональних осередків по усій країні, наявність у складі Громадянської Платформи готових проектів реформ та команд по втіленню цих реформ у життя.

Шимків, Нова Країна

З діалогу стало зрозуміло, що співпраця між громадянським суспільством та Адміністрацією Президента можлива, але легкою не буде. Як зазначив пан Шимків : « Часто до спільної мети можна прийти різними шляхами. Не має сенсу сподіватися на серйозні преференції від влади, бо вона сама шукає ресурси для проведення реформ, але синхронізація наших потуг в єдиному напрямку – дуже потрібна!»

Share

Коментарі
  1. bar foo bar foo коментує:

    Чудова стаття. Сподіваємось на успіх<!–

    • І що тут чудового? Те, що немає відео-звіту? Так це швидше свідчення того, що там все було неймовірно жахливо. Інакше навіщо ховати від громадянського суспільства розмову про громадянське суспільство?

Висловіть свою думку

*

Google+