Робоча зустріч з обговорення “Інкубатора Нової Країни”

Share

19 травня 2015 року в Медіацентрі Нової Країни, відбулася перша зустріч експертів та учасників проектної групи «Концепція інформаційно-координаційного екопорталу».

IMG_5308

Темою зустрічі стало обговорення концепції інкубатора Нової Країни, а також принципів та механізмів взаємодії владних інституцій, екологічної громадськості та експертних середовищ.

IMG_5310

Модератором зустрічі був Володимир Ночвай, координатор проектної групи «Концепція інформаційно-координаційного екопорталу».

Серед основних зауважень до концептуальної схеми інкубатора було висловлено:
– відсутність серед ціннісних орієнтирів екологічних цінностей та цілей сталого розвитку;
– відсутності в схемі регулюючого органу оцінки відповідності цілям та стандартам;
– відсутність механізму вибору представників для взаємодій в указаній схемі.

Також встигли обговорити можливі схеми взаємодії експертів. Як варіант розглянули наступну схему: тематична група (ТГ, 5-10 чоловік) – тематичний напрям (ТН, кілька споріднених ТГ) – тематична платформа (ТП, кілька ТГ) – комунікаційна платформа (КП).

Марина Козловська, один із активних учасників проектної групи, розповіла про те, яким чином подібні платформи функціонують в Євросоюзі. Також зауважила про необхідність узгодження стандартів України та ЄС. Учасники вирішили в подальшій роботі приділяти особливу увагу цим питанням.

Надалі зустрічі робочої групи будуть проходити щотижня.

Всі, кого цікавить ця тема, можуть долучитися до роботи, надіславши заявку на адресу volunteer@novakraina.org, в темі листа вкажіть назву напрямку.

Share

Висловіть свою думку

*

Google+