Представники координаційної ради Руху за очищення провели прес-конференцію

Share

19 лютого в ході прес-конференції “Руху за очищення” співзасновник Нової Країни Валерій Пекар окреслив план антикорупційної боротьби. Відповідаючи на питання журналістів, він наголосив, що Рух – це не партія, а громадська коаліція, та порівняв його з Рухом українців за незалежність початку 90-х років. 

Прес-конференція Руху за очищення

«Нам потрібно знайти відповідальних людей, які готові думати про наступне покоління, а не про наступні вибори»

(Співзасновник ГП Нова Країна Валерій Пекар)

Після Антикорупційних форумів у Києві та Харкові багато хто прогнозував появу «партії Саакашвілі», але натомість громадські активісти створили потужну народну коаліцію, що ставить на меті не «гру в політичні ігри», а «зміну динаміки політичної кризи, усунення існуючих владних еліт та внесення справжніх реформ до порядку денного».

В рамках прес-конференції члени Координаційної ради “Руху за очищення” розвінчали чутки щодо створення нової політичної партії, розповіли про завдання та наступні кроки антикорупційної боротьби, а також оголосили про початок масштабної антикорупційної компанії, яка стартує 22 лютого в Чернівцях.

Рух за очищення, Валерій Пекар, боротьба з корупцією, Саша Боровик, Нова Країна, Уряд без Яценюка

Ключові вимоги «Руху за очищення» сьогодні:

  • уряд з міністрів-професіоналів,
  • проєвропейська коаліція,
  • пояснення Президента, щодо депутатів фракції БПП, яки не підтримали вимогу щодо відставки Уряду.

Співзасновник Нової Країни Валерій Пекар: «Зараз жодна політична сила не може взяти відповідальність за країну та запропонувати позитивного порядку денного. Нас виведе з кризи тільки те, що врятувало Україну від комунізму в 80-90-х, – широка громадська коаліція, яка об’єднує різних людей, різні партії та громадські організації, що мають спільну мету – вивести Україну з цієї пастки, подолати корупцію, провести модернізацію. Тільки це може нас врятувати».

Які наступні кроки антикорупційної боротьби? «Рух за очищення» вирушає у Всеукраїнську кампанію. Ознайомитись з розкладом зустрічей і зареєструватись можна в офіційній групі “Руху за очищення” на Facebook.

«Ми проїдемо по 24-х містах України, – пояснює Валерій Пекар, – в кожному місті будуть проводитись круглі столи, зустрічі з людьми, прес-конференції та форуми, на яких ми будемо поширювати бачення, як Україні вийти з кризи. Будемо збирати підписи за відставку старого і формування нового, професійного, Уряду. Не вистачить мільйону – зберемо ще більше».

Рух за очищення, Валерій Пекар, боротьба з корупцією, Саша Боровик, Нова Країна, Уряд без Яценюка

Для збору підписів активісти “Руху за очищення” створили онлайн-ініціативу “Один із мільйона“.

Мета проекту – зібрати щонайменше мільйон підписів і змусити владу виконати 5 вимог:
1. Відправити Яценюка у відставку та сформувати новий уряд, який діятиме в інтересах переважної більшості українців, а не союзу олігархів та корупціонерів.
2. Призначити незалежного Генерального прокурора, здатного знищити корумповану систему, а не захищати її.
3. Ухвалити закони, якими забезпечується економічна свобода, створюються можливості громадянам і бізнесу працювати чесно та ставати багатшими.
4. Забезпечити невідворотність покарання для корупціонерів.
5. Запровадити нове виборче законодавство, яке викине олігархів з політики.

В прес-конференції також взяли участь члени Координаційної ради «Руху за очищення»: радник голови Одеської державної адміністрації Саша Боровік, співзасновник Центру вільної економіки імені К. Бендукідзе Володимир Федорин і голова політичної партії «Демократичний Альянс» Василь Гацько.

Рух за очищення має всі шанси стати справжньою громадянською силою. Нас дуже багато, ми готові брати на себе відповідальність і єднатись заради змін в країні. Долучайтесь!

Повний відеозапис прес-конференції від 19.02.2016:

Share

Висловіть свою думку

*

Google+