У Палаці дітей та юнацтва пройшов Міжнародний фестиваль неформальної освіти

Share

фестиваль, неформальна освіта

5-6 березня відбувся Міжнародний фестиваль неформальної освіти. На фестивалі були присутні експерти з освіти, викладачі, батьки. Завітав на захід також й заступник Міністра освіти та науки України Павло Полянський.

На фестивалі були презентовані різні проекти, проведені ряд майстер-класів для батьків. Також присутнім були представлені методики навчання дітей та напрацювання реформи освіти.

В окремних секціях Київського палацу дітей та юнацтва, де проходив захід, кожен охочий мав змогу подискутувати та висловити власне бачення змін у освіті. Окремо була розмова щодо досвіду життя дітей в таборах.

фестиваль, неформальна освіта

Фестиваль був дуже корисним для батьків, оскільки для них було організовано ряд майстер-класів. Тематика розмов та лекцій була різною: від того, як допомогти дитині розвиватись та до того, що робити у випадку розлучення батьків.

Наталія Лімонова, фестиваль, неформальна освіта

Не залишились осторонь і освітяни. Вони охоче ділились один з одним досвідом на майстер-класі у відкритому Co-Working просторі «Школа майбутнього для педагогів та тьюторів».

Share

Висловіть свою думку

*

Google+