Учасники Громадянської Платформи Нова Країна відвідують Польщу у рамках програми «Молодь змінить Україну»

Share

У цей скрутний для нашої країни час, міжнародна підтримка України з боку дружніх держав набуває надзвичайної важливості. І це стосується не тільки військової та економічної підтримки, яка так необхідна нашій країні. Дипломатичний фронт є для України не менш важливим. Результати вересневого саміту НАТО стали яскравим підтвердженням справедливості такої тези. Однією із дієвих та найголовніших у наш час форм дипломатії є так звана «народна дипломатія». Тому саме народ повинен допомагати Україні ставати на ноги. У рамках програми «Молодь змінить Україну» фонду Богдана Гаврилишина група учасників Громадянської Платформи Нова Країна перебуватиме у Польщі у період з 7 по 15 вересня 2014 року. Бо саме Республіка Польща підтримувала Україну від моменту проголошення Україною незалежності у 1991 році. Історична та культурна близкість наших держав дає підстави вважати, що деякі з тих реформ, які відбувались у Польщі, можуть бути корисними і для української влади, економіки, системи оборони та соціальної сфери, тощо.

polska_01

Всі учасники Громадянської Платформи Нова Країна здійснять робочі та навчальні зустрічі в таких установах як: Адміністрація Президента Польщі; Сейм Республіки Польща; Міністерство закордонних справ; Міністерство економіки; Міністерство юстиції; Міністерство народної освіти; Міністерство науки та вищої освіти; Міністерство культури та національної спадщини; Міністерство інфраструктури та розвитку; Міністерство праці та соціальної політики; Національний центр стратегічних досліджень; Центральне антикорупційне бюро; Міська рада м. Варшава; Міська рада м. Кракова; Інститут національної пам’яті; Ягелонський Клуб.

polska_02

Всі члени групи мають на меті вивчити, як взаємодіють між собою гілки центральної влади республіки; виборчу та судову системи; важелі народного контролю за виконанням Президентом та депутатами їх передвиборчих обіцянок; місцеве самоврядування; люстрація чиновників у посткомуністичний період; як боротися з корупцією; економічну систему та взаємодію з ЄС; аспекти національної безпеки та участь Польщі у НАТО; розвиток інфраструктури; рівні освіти та розвиток культури; діяльність громадських організацій; тощо.

polska_03

Share

Висловіть свою думку

*

Google+